2733
2739
من خودم هم نمیگم یه دلیلش مثل تو چشم دیگرانه وترس ازسقط ولی دلیل دیگه اش اینه که مامان من قرص افسردگی میخوره ومیخوام اگرخدای نکرده سقط شد مامانم غصه نخوره تواین 7-8ماه هم دروغکی گفتم که کیست دارم دکتردارو داده وباید جلوگیری کنم اخه بفهمه مشکل داریم وداریم دارو مصرف میکنیم همش غصه منو میخوره
خدایا ازت عاجزانه میخوام امسال همه منتظرا تیکربارداری بذارن خواهش میکنم امسال یه کاری کن همه یه نی نی سالم وصالح بیاد تو بغلشون وعید95سه نفره یا بیشتربشن.امین یا رب العالمین.اگه دوست داری یه صلوات من ومنتظرای دیگه رو مهمون کن.**** اللهم صل علی محمد وال محمد.وعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی ابنوس جون
خدایا ازت عاجزانه میخوام امسال همه منتظرا تیکربارداری بذارن خواهش میکنم امسال یه کاری کن همه یه نی نی سالم وصالح بیاد تو بغلشون وعید95سه نفره یا بیشتربشن.امین یا رب العالمین.اگه دوست داری یه صلوات من ومنتظرای دیگه رو مهمون کن.**** اللهم صل علی محمد وال محمد.وعجل فرجهم
2728
ابنوس جون منم تا 4 ماهگى به خانواده شوهرم نگفتم بااینکه دهن همشون قرصه ولى دوست نداشتم زود بفهمن تازه بعدشم پشیمون شدم که چرا تا 5 ماهگى صبرنکردم شوهرمم میگفت به کسى نگو البته خواهرشوهرم تو سه ماهگى شک کرد ازم پرسیدگفتم نه, بعدا که فهمیدن گفتم پسر خودتون نمیزاشت بگم الان هم که گفتم به اصرار من بوده
عزیزم مادر ها و کلن خانم ها تیز هستن و اون هم خانم های قدیمی که تجربه چند بار بارداری را دارن من خودم اخر 3 ماه گفتم بازم خودت میدونی و لی من حس میکنم مادر شوهرت نگاهت کنه میفهمه حتی تا جنسیت را هم درست حدس میزنن این قدیمی ها
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊