2733
2734
عنوان

چند مارک مختلف بی بی چک مثبت،ولی آزمایش های منفی...!!

| مشاهده متن کامل بحث + 4804 بازدید | 143 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مامان الینا و ایلیا، بعد تخمک گذاری ادامه داشت ولی نزدیک پری خیلی بیشتر شد،احساس میکردم با این شدت خونریزیم شروع شده،ولی ترشح بود
آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند ....
مبارکت باشه منم باید فردا برم آزمایش بدم.... دیروز صبح بی بی چکم مثبت شد
خدایا هر چی دارم از خودته ... ناامیدم نکن ... مثل همیشه لطفت رو شامل حالم کن و نی نی نازم رو به حق شش ماهه ی حسین به سلامت بذار بغلم ....الهی آمین وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ
2731
بله رفتم ولی با اینکه شش هفته و دو روزم بود ساک دیده نشد، یعنی فقط ٣ میلی بود، نمیدونم چرا، تو رفتی؟
آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند ....
ندا جون به تبریک میگم عزیزم التماس دعا
اللهم صلی علیٰ علیِ بْنِ موسَی الرِضَا المرتضیٰ الاِمامِ اتَّقیِ النَّقی و حُجَّتکَ عَلیٰ مَنْ فَوقِ الاَرض و مَن تَحتَ الثَّریٰ الصِّدیقِ الشَّهید صَلاةً کَثیرةً تامَّةً زاکیةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفاً کَأَفْضَلَ ما صَلَّیْتَ عَلیٰ أَحَدٍ مِن اَوْلیائِک
2740