2733
2739
عنوان

کسی هست بچش سه سالش شده باشه ولی هنوز پوشک بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4024 بازدید | 89 پست
بله شاپرک جان. لجبازی میکنه. نمیخواد بیاد دستشویی. مشخصه که داره. خودم میفهمم. هی دستشو میزاره اونجاش فشار میده که جیشش نریزه. ولی نمیخواد بیاد دستشویی. دوست داره هر وقت دلش خواست یه گوشه ای گیر بیاره خودشو اونجا خالی کنه. از دستشویی بدش میاد . دستشویی رفتن بهش استرس وارد میکنه. یه مدتی محیط دستشویی رو براش جذاب کرده بودم.. نقاشیهای مورد علاقشو کشیدم ولی بازم فایده نداشت.
پیج هنری من در اینستاگرام narvanceram

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر شش ماهم به علت کولیک(دل درد) تا چهارماهگی فقط با تکون دادن تو ملافه میخوابید و الان که شش ماهش شده هنوزم هر دفعه که میخواد بخوابه چه روز و چه شب باید اول تو ملافه تکونش بدم بعد که گیج شده سینه مو میک بزنه تا بخوابه.....خیلی سخت میخوابه و خیلی طول میکشه خوابش ببره خیلی مقاومت میکنه...اگرم نخوابونمش وقتی خوابش میاد بداخلاقه و غر میزنه روزا خوابش خیلی سبکه و به کوچکترین صدا بیدار میشه خیلی خسته شدم.....دیگه نمیدونم چیکار باید بکنم اگه تجربه دارین لطفا بهم بگین چجوری این عادت رو از سرش بندازم؟؟؟؟؟؟
آرمینا الان 6ماه 12روزه که اومده تو بغل مامانش
2728
مچول شیشه اب یا شیر بدی بهش چی؟ راستش من دو تا بچه دختر دیدم که سه سال رو داشتن ولی پوشکی بودن به نظرم اصرار بدترش میکنه. شاید کتاب ها و تصاویری که نشون میده نی نی داره تو دستتشویی کارش رو انجام بده اثر بزاره
http://cherayee.persianblog.ir
واقعا واسم معضلی شده از پوشک گرفتن دخترم. خیلی خیلی مقاومت میکنه. دیگه کم آوردم چند روزی گذاشتمش تو حموم.. چند تا ماژیک هم بهش دادم . مشغول نقاشی رو دیوارها میشد و اکثرا هم جیش میکرد. البته خیلی طول میکشید تا جیش کنه. دو روزیه میزارمش تو دستشویی و بازم بهش ماژیک میدم. چندین بار شده جیش کنه در حین نقاشی کشیدن. خیلی وقتها هم یکم که نقاشی میکشه میاد بیرون. با اینکه میدونم جیش داره ولی اون تو نمیمونه. همین الانم داشتیم بازی میکردیم با هم. یدفه گفت جیش . دیدم شورتش یکم خیس شده سریع بردمش تو دستشویی. کلی سرش و گرم کردم با نقاشی. ولی بازم اون تو نموند. گذاشتم تو حموم بازم کلی کلنجار رفتم نکرد که نکرد. اومد بیرون جیش کرد.
2740
دختر من بسیارررر مقاومه. تمام تلاششو میکنه که نره دستشویی جیش کنه. و تا حالا حتی یکبار هم قبل اینکه جیش کنه خبر نداده. همیشه بعد اینکه کارشو میکنه خبر میده. هر وقت هم میبرمش دستشویی برای جیش کردن خودمم باید باشم. و گاهی تا 40 دقیقه هم طول میکشه تا جیش کنه اون تو. خیلی خیلی خسته شدم ازین وضعیت.
سلام اوجا جون ...برا دخترت لگن کنار اتاق بزار شاید از دستشویی خوشش نمیاد ..دختر من 2 ساله اس و قتی شروع کردم تو دستشویی همه کار میکرد الا جیش کردن ..یه هفته ای بازش گذاشتم وقتی جیش میکرد خبر میداد تا اینکه بالاخره تو لگنش جیششکرد وکلی هم تشویق شد وشد دیگه خدا رو شکر ...البته الان جایی باشیم تو دستشویی هم کارشومیکنه....دخترمن شبا خشک بود اوایل به محض بیدار شدن رو لگن میذاشتمش اینجوری عادت کردوخدارو شکر همیشه میگه ...
سلام مامی کیمی .. ممنونم که نظر دادی والا واسش لگن هم خریدم از لگن هم خوشش نمیاد. بله از دستشویی میترسه و این ترسش خیلی طول میکشه تا از بین بره. بخاطر یبوست وحشتناکی که از 9 ماهگی تا حدودای 20 ماهگی دچارش شد . من خیلی وقتا میبردمش تو دستشویی سر پاش میکردم تا دفعش راحتتر انجام بشه. از همون موقع ها بود که از دستشویی ترسید. خدارو شکر دیروز و امروز همه جیشهاشو تو دستشویی کرده. البته من هر چند ساعت یبار بردمش و بعدش هم سریع بهش یه شکلات کاکائویی دادم. فعلا که فقط به عشق شکلات میاد دستشویی. ایشالا که مقطعی نباشه و ادامه پیدا کنه تا بتونم از پوشک بگیرمش.
سلام واقعا سخته از پوشک گرفتن پسر من الان 2 سال و 2 ماهشه یه ماهی میشه رفتیم تو ژست جدی واسه پوشک گیری اوایل اصلا قبول نمیکرد که جیش کنه براش تو گوشی حسنی یا چند تا از فیلمهای خودش میذاشتم نگاه میکرد که یهو جیش میکرد یه بار بذار تو شلوارش جیش کنه بعد اونتند ببر هر وقت کارشو کرد تشویق اساسی کن اما هنوزم پسرم نمیگه حتی داره اماده میشه واسه پی پی میگم بریم جیش کنیم میگه نه میبرم بعضی اوقات کارشو میکنه و بعضی اوقات نه و مجبور میشم بیخیالش بشم تقریبا تو این یه ماه 3 بار گفته جیش دارم و رفتیم دورغ نبوده اما تو مهمونی و جاهایی که داره بازی میکنه مکافات میشه که ببرم دستشویی یه کاری که منو موفق کرد تا هروقت میبرم دستشویی جیش کنه این بود که حتی گریه میکرد اما میگفتم جیش کن بریم خخخخخیلی سخت بود اما بالاخره الان تونست بفهمه که وقتی جیش کرد میایم بیرون
گروه کامپیوتری و ارتباطات روماک http://hostnic.org/url/53
2706