2733
2739
عنوان

تجربیات دوستان باردار تعیین جنسیت در زمان اقدام ،تخمک گذاری ، رژیم

| مشاهده متن کامل بحث + 552687 بازدید | 1093 پست

خانوما یه دکتر خ ب تو تهران برای تعیین جنسیت معرفی کنید ک کسی نتیجه گرفته 

چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ...زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ...بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم❤عاشق شادمهرم، ب امید روزی ک برم کنسرتش 🥰
سلام به دوستای گلم سوالی داشتم اینکه من 26 پری هستم و اینکه روز 15 اردیبهشت اقدام داشتم و سه روزه ک ...

سلام عزیزم ازین پست خیلی میگذره منم دقیقاًحالتهای اونموقع شمارو دارم حامله بودین یانه ممنون که وقت میذارین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خوبید من دوماهه که اقدام کردم برای بارداری جنسیت پسر ولی ماه آبان نمیدونم چرا دوبار پریود شدم یک بار ۳ آبان ویکبار ۲۵ آبان واینکه سیکل هام همیشه ۲۸ روز بوده واز ۳۰ آبان هر روز کیت گذاشتم فقط 2آذر یه خط کمرنگ افتاده وروز های دیگه هی کمر نگ تر شد امکان داره اصلا تخمک گذاری نکرده باشم؟

2728
خانوما یه دکتر خ ب تو تهران برای تعیین جنسیت معرفی کنید ک کسی نتیجه گرفته 

عزیزم شما دکتر خوب برا تعیین جنسیت پیدا کردین؟؟

ی زن خوب همیشه کنارت میمونه😌!حتی خیانت اگه ببینه😶😕😯مهم نیس چقدر بهش دروغ بگی...یا دورش بزنی ... اون همیشه عاشقانه دوست داره💔فقط نکته ایی که هست اون مادرته نه ما👌😁😎👐
عزیزم شما دکتر خوب برا تعیین جنسیت پیدا کردین؟؟

نه 

چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ...زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ...بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم❤عاشق شادمهرم، ب امید روزی ک برم کنسرتش 🥰
2740
نه گفتم میکشه و..... آخه من دوبار سقط داشتم دوسال قبل تو هفته 22 و یه سال قبل هفته 8 اونقد امیدوار ب ...

ببخشید شاید خیلی از این موضوع میگذره شاید الان دوست داشته باشین باز بچه دار بشین من الان اشتباهتون رو میگم من بارهاشده ترشح زیاد داشتم ولی سونو گفته هنوز ازاد نشده و اینکه باید بعد24تا36ساعت از دو خط پر رنگ کیت که گذشت نزدیکی داشته باشین و از همه مهمتر اسپرم همسر هست اگر سقط بشه در ماهای اول یا از نقص ژنتیکی قلب یهو به ایسته از ضعف اسپرمه و ایندحرف من نیست حرف دکتر خواهرشوهرمه که هربار که بچه پسر میشد یا میمرد یا سقط میشد تا دختر که باردار شد موند و بعد اون از اسپرم دادن دیدن خیلی ضعیفه و اسپرم سالم خیلی کمه شمام یه از اسپرم بدین