2733
2734
عنوان

دخترم شهریور 87 یه هنوز زوده واسه کلاس اول

| مشاهده متن کامل بحث + 5465 بازدید | 252 پست
اونم فقط به خاطر سربازی نه چیز دیگه
لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها تا دیروز هیج اثری از این تحقیقات نبود گیج شدم من که
لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2731
من زود فرستادم با اینکه اصلا دوست نداشتم و به اجبار باباشون فرستادم و خودم اصلا تواناییهاشونو باور نداشتم و فکر میکردم خیلی زوده ولیییییییی الان خیییییییلی راضیم و خدا رو شکر میکنم که حرف شوهرمو گوش دادم و راضی شدم. با اینکه دوقلو هم بودن و فکر میکردم به مشکل برمیخورن اما همه چی عالی بود
"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
الان بیشتره مدارس مثل صلحا علوی نیکان روزبه مفید راه شایستگان طلوع و خیلی های دیگه برای کلاس اول بچه ...

سلام یاسک جون نیستی کارت دارم

2738
سلام من این تاپيکو  چهار سال پیش زدم،،دختر مو یکسال دیرتر فرستادم از عمل کردم کاملا راضيم

هستی خانمی کارت دارم عزیزم

سلام بله بفرمایید

چه خوب که هستی 

دلم واسه بچه های قدیم تنگ شده 

منم اون زمان تو این تاپیک بودم و کار شما رو انجام دادم 

الان پسرم سومه 

راستی یه سوال شما تهران میشینی