2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم معلمی رو با هیچ کاری عوض نمیکنم فقط بخاطر تعطیلاتش چون من یه زنم و یه مادر اینجوری بیشتر میتونم کنار بچم باشم اما در مورد سختیش بی انصافیه که همه میگن آسونه تمام روز تو گوشت پراز سر و صدا و هیاهو 1 دقه آرامش نداری اینش دیوونه میکنه واقعععععععععا
هرطایفه ای به من گمانی دارد... من زان خودم چنان که هستم هستم
به نظر منم مناسبترین شغل برای یه خانم از نظر زمان معلمیه....به خدا به هیچ کاری نمیرسم در ضمن مامان خودمم معلمه و سختی های کارشو میدونم
شیر هم که باشی...جلوی جماعت گاو کم میاری!
2728
واقعا دلم میخواد اونهایی که میگن معلمی اسونه فقط یه روز بیان جای من که تاره توی هنرستان فنی درس میدم بایستن و درس بدن تا ببینم هنوز هم بر پایه ی اعتقادشون باقی می مونند یا متوجه می شن که چه دهنی از ادم سرویس میشه من وقتی میام خونه واقعا انرژی برای بودن با بچم هم ندارم تازه همسرم هم شاکیه از خستگی و بی انرژی بودنم تعطیلاتی هم که میگید اگر نبود فکر کنم توی سال سوم و چهارم دیگه به دلیل بیماری روانی ناشی از سر و کله زدن با بچه ها یا سرطان حنجره باید بازخرید میشدیم بچه های این دوره رو با زمان خودمون و معلمهای خودمون رو با معلمهای این زمان مقایسه نباید کرد که تفاوت از زمین تا اسمااااااااااااااان هست
2740
تازه اونهایی که کارمندن و تا 5 می ایستند شرکت خصوصیند که حقوقشون با ما فرق داره و تازه به دلیل این که پنج شنبه ها تعطیل باشن سایر روزها تا 4 یا 5 باید برن سر کار و الا مثل همهی کارمندا همون تا 2 یا 3 بودن
سپیده جان ما هم با عشق رفتیم مگه ما با زور رفتیم؟ بحث سر این هست که مثلا اگر تعطیلاتی هم داره و همه اون تعطیلات رو بصورت پررررررررنگ می بینند بهتره که سختی ایام سال رو هم ببینند . درس دادن و کار گرفتن از دانش اموزایی که فکرشون جز درس هر جای دیگه ای هم هست بسیااار کار سختیه که تازه اگر انجام نشه باید غیر از وجدانت به مدیر و معاون و اولیا و اداره هم جواب پس بدی که چرا دانش اموزا افت تحصیلی داشتن؟ دیگه کسی نمیگه وقتی داشتن موبایل و بودن توی واتزاپ و تعریف اخرین قسمت سریالها و قصه ی دوستان پسر و دختر و فکر مدل برداشتن ابرو و رنگ مو و مدل مو و بقیه خلاف های ریز و درشتشون فرصتی برای تمرکز و درس خوندن برای دانش اموزا نمیمونه که معلم بیچاره بخواد 4 تا کار مهمتر بکنه البته که روزها و لحظه ها و دانش اموزان سپید و خوب هم هست و البته که تدریس برای خانمها بهترین شغل هست به لحاظ داشتن ساعات تعطیلی برای بودن در جمع خانواده امااااا نه اینقدر که تعطیلات ما باعث ناراحتی بقیه باشه
2706