2737
2739
عنوان

Beauty/Health/Fashionتجربیات و نظرات+review از محصولاتی که میخریم

| مشاهده متن کامل بحث + 83152 بازدید | 1773 پست
سلام عزیزان روزتون بخیر .عذر میخوام چندتا راهنمایی نیاز دارم اول اینکه برا ناخن هایی که شکننده ان باید چی استفاده کرد واینکه پوست دستم چروک شده نمیدونم چه کرمی باید بزنم همچنین برا شفافیت پوست دست چی پیشنهاد میکنید و برای موهای شکننده و خشک چی پیشنهاد میکنید .موهای من زبر و تیکه تیکه شدن لطفا کمکم کنید با جواب دادن به همه سوالام 😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از لک ومک صورتت خسته شدی!؟😰 جای جوش روی صورتت مونده !؟؟😁 روی صورتت چین و چروک داری یا میخوای از چین و چروک پیشگیری کنی😩 منافذباز،ریزش مو،تیرگی نقاط حساس بدن داری😖 ترک حاملگی وچاقی ولاغری داری😭 راه درمانت پیش ماست👇👇 https://tlgrm.me/yaghoot27 می تونین yaghoot27@ رو توی تل گرامتون تایپ کنین و برای یکی از دوستاتون بفرستین. بعد روش بزنین و وارد کانال بشین.  اگه با روش های بالا نتونستین کانال رو پیدا کنین، یه پیام توی تل گرام به شماره زیر بدین تا لینک کانال رو براتون بفرستیم:  09369202339 پیام رو توی تل گرام بدین
2731