2733
2739
عنوان

زندگیم بهم خورده کمکم کنید داره کارم به جدایی میکشه

| مشاهده متن کامل بحث + 446041 بازدید | 9043 پست
خیلی خوشحالم برات ناهیدجون.اسم کتابت چیه؟چجوری نوشتی ؟منم دوست دارم کتاب داستان واسه بچه ها بنویسم ا ...

سلام دوستم ممنونم عزیزم.....کتاب من در خصوص اختلال یادگیری بچه هاست و خیلی تخصصی هست و تمام کتاب تمرین هست برای رفع اشکال دانش اموزان و با توجه به شغلم و نیاز بچه ها نوشتم....اما در خصوص داستان نوشتن... اگر برای گروه سنی خاصی میخوای بنویسی اول باید محدوده رو مشخص کنی تا بدونی از چه لغات و جملاتی استفاده کنی که برای بچه ها راحت و قابل درک باشه بعد با توجه به اون دایره لغات داستان های کوتاه بنویسی...... وقتی تعداد داستان ها زیاد شد خوب ویرایششون کنی که مشکل دستوری نداشته باشند....بعد براش مجوز چاپ بگیری یا به ناشر صحبت کنی و کارهاشو برات انجام بده.....چون صفحه ارایی میخواد....من همه کارهاشو خودم انجام دادم و فقط مجوز چاپ گرفتم و هزینه چاپ هم خودم پرداخت کردم

خدا جونم کمکم کن از امروز محکم و استوار باشم.خداوندا بهم صبر عطا کن تا عدالتت را نظاره گر باشم و نیرویی عطا کن که همیشه در راه حق قدم بر دارم . امین
ناهید عزیز،چقد دنبال تاپیکت بودم و امشب ی دوست عزیزی لینک تاپیکت رو برام فرستاد،من اون سالها خواننده ...

سلام دوست خوبم ممنون برای روزهایی که دوستانه کنارم بودی....خوشحالم که بعد این همه سال هنوز دارمتون....حقیقتا خیلی دوست دارم بتونم توی اینستا پیج بزنم و ادرسشو بذارم و اونجا با هم صحبت کنیم و شاید حرفهای این سالها و تجربه ها بتونه به خیلیا کمک کنه....اما مشکلم اینه من تا حد زیادی خجالتی هستم و از دنیای جلوی دوربین و صحبت کردن دور هستم....این سالها دارم تلاش میکنم این خصوصیت و از خودم دور کنم تا بتونم خیلی قوی تر ظاهر بشم و صحبت کنم....انشالله اگر روزی کامل موفق شدم حتما اینجا بیان میکنم و شما عزیزان هم دعوت میکنم تا کنارم باشید.

خدا جونم کمکم کن از امروز محکم و استوار باشم.خداوندا بهم صبر عطا کن تا عدالتت را نظاره گر باشم و نیرویی عطا کن که همیشه در راه حق قدم بر دارم . امین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از روز اول تاپیک پیگیر حالتم شاید باور نکنی ناهید جان اما خییییلی بهت افتخار میکنم بهت میبالم ...

قربانت عزیزم قطعا نگاه شما به من خیلی زیباست و ممنون برای حرفهای قشنگت من هم به داشتن دوستانی چون شما افتخار میکنم. و مطمئن هر یک از شما دوستانم و همه زنان سرزمینم قهرمانهای زندگی خودشون هستن. و من قطره ی کوچیکی از این دریای پهناور هستم.

2728

اینهمه سال گذشت

روزی که رفتی مراسم قشنگ یادمه خوشحالم از اون دوران بلاتکلیفی به استقلال الان رسیدی

نمیدونم الان تایم ازادت چطوری میگذره ولی حتما مسافرتهای زیادی برو😍

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام ناهید قشنگم امشب یه عزیزی لینک تاپیکت رو بهم داد و واقعا خوشحال شدم که پیدات کردم ، امیدوارم روز به روز بیشتر موفق بشی عزیزم ،

حالا بزار یکم فضولی کنم رسم نی نی سایتی ها رو بجا بیارم🤣از شوهر سابقت چه خبر ؟ 

سلام ناهید قشنگم امشب یه عزیزی لینک تاپیکت رو بهم داد و واقعا خوشحال شدم که پیدات کردم ، امیدوارم رو ...

سلام منم بیشتر پست ها راخوندم وحس فضولیم گل کرد وبیشتر به این خانم وارادش افتخار کردم 

سلام با افتخار کورد  هستم .اگه پیام دادی جواب ندادم بدون با   مغز زنگ زده بحث نمیکنم اینو یادت باشه.                           
2738

سلام ناهید عزیز

سرگذشتت رو خوندم و من رو پرت کرد به سالهای دور. دقیقا در همون سالی که درگیر اون مسئله بودی(سال۹۳) برای من هم اتفاق مشابهی افتاده بود. پیشنهاد طلاق از سمت پدرشوهرم به خاطر سلام نکردن من بود.

کار ما هم نزدیک جدایی رسید. ولی من خیلی جنگیدم. شاید بشه گفت یه جاهایی حتی از غرورم گذشتم. تا حدی روی شوهرم نفوذ داشتن که وسط سربازیش ۲ روز مرخصی داشت اجازه ندادن بیاد من رو ببینه.

زندگیم حفظ شد ولی خیلی آسیب دیدم. تو این سالها اتفاقات عجیبی افتاد. پدرشوهرم چندسالیه که مشکل مغزی پیدا کرده. از اون آدمی که اونجوری تحکم میکرد هیچی نمونده. مادرشوهرم هم که همیشه معتقد بودم مشکلات تقصیر اونه زندگی‌اش داغون شده و محتاج ما شده‌ به خاطر همسرش. البته من هیچ وقت واسشون بد نخواستم و از دیدن شرایط فعلی‌شون خوشحال نیستم و بارها گریه کردم بابت مشکلاتشون اما مادرشوهرم همیشه پشت سرم میگه سپیده حلالمون نکرده که گرفتار شدیم.

راستش من هنوز نتونستم حلال کنم.

خیلی بهت افتخار میکنم که تونستی زندگیت رو دوباره بسازی. برای آرامش زندگی من و برگشتن روحیه‌ام دعا کن.

سلام ناهید عزیزم از اولین روز تاپیکت خواننده خاموش بودم همیشه میومدم چک میکردم ببینم حرف جدیدی زدی یانه

چقد دلم میخواست با کسی اشنا بشی ک لیاقتتو داشته باشع

امیدوارم بهترین ها براتون اتفاق بیوفته

هرکی پیامم خوند لطفا برای حفظ زندگیم ابروم و ارامش دلم دعا کنع که بدجور محتاجشم

سلام ناهید جان، من از روزهای اول تاپیکت خواننده ی خاموش بودم و هنوز دنبال کننده ی سرنوشتت! اگه تونستین از خودتون و اوضاع و احوالتون به ما خبری بدین! شما تنها کسی هستین که تو نینی سایت واقعا فراموش کردنش برام ممکن نیست! هرجا هستین موفق و سعادتمند باشین🙏🤲

سلام ناهید جان من کاربر قدیمی سایت هستم از لحظه ای که تاپیک زدی کنارت بودم تا الان فراموشت نکردم مرتب میام جم میکنم تاپیکو لطفا از خودت یه خبری بده یک سال ونیمه ازت خبری نیس🥺اخه مگه نمیدونی ما چشم انتظارتیم این رسمش نیستااا💔