2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یهنی با کره املت درست کنیم بخوریم...شوخی می کنی.....پنیر پیتزا

بعد اونوقت میوه ممنوع اولین چیزیه میشنوم 

خداجون خودت کمکم کن😣 من از امید تو ناامید نمیشم 😢آدم داغون از اول داغون نبوده😏داغونش کردن 😭آدم آرومم همینطور 😓آدم عصبی ام همینطور 😤ولی آدم بیشعور 😷از اول بیشعور بوده 🤗😒🤐ما که بهشت برو نیستیم لاقل بیاید گناهامون هماهنگ کنیم جهنم بیافتیم تو یه محل ☺😑😐به بعضی ها انقدر بها میدی که یه روز خودت دیگه نمیتونی بخریش     
2731

من مریم هستم قد ۱۵۸   وزنم ۶۵ فردا شروع میکنم میخواهیم یه گروه رژیم بزارم هر کس دوست داره عضو بشه و ایده ها شا بزاره و به هم کمک کنیم هر کس دوست داره پیام بده عضو گروه بشه.۰۹۳۳۱۳۱۷۲۳۵

2740

استارتر جان بهتر نیست از یک دکتر خوب رژیم بگیری؟ اخه بنظرم رژیمی که یکی گرفته و لاغر شده الزاما برای اینکه منم بگیرم و لاغر بشم اصولی نیست

همین الان چند تا از دوستای من با رژیم یک دکتر به تناسب اندام رسیدن ولی من رژیم هاشون رو نگاه کردم کاملا متفاوت بود حتی قشنگ یادمه پارسال دوتا از دوستای خودم که خواهر هستن باهم پیش خانم راضیه رجبی که کارشناس تغذیه اس رفتن و رژیم هاشون کاملا متفاوت بود. من خودمم از این ماه میخوام برم پیش همین خانم رجبی و رژیم بگیرم و شروع کنم به لاغر شدن. نتیجه هایی که ازشون دیدم عالی بوده

من شش ماه تو رژیم بودم و ۱۴ کیلو هم وزن کم کردم بدون بازگشت. تاثیر رژیمش خیلی خوب بود نه ریزش مو داشتم نه پوستم شل شد. اگه بخوای میتونم ادرس اینستای کلینیکی که رفتم رو بدم بری ی سر بزنی کارشون عالیه

کلینیک هرا https://www.instagram.com/hera_group/
۶۶۹۳۳۹۰۶