2737
2739
بله حتما ببرش دکتر و حالاتش رو بگو البته چیز خطرناکی نیست و اصلا خودت رو نگران نکن احتمالا دکتر یک مدت بهش داروی آنتی رفلاکس میده و بزرگتر که بشه خودش خوب میشه ولی اگه الان نبری دکتر ممکنه باعث کم وزن شدنش و بعد ها بدغذا شدنش بشه و رشدش رو تحت تاثیر قرار بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگاه بعدش گریه نمی کنه ها دهنش که کاملا باز می شه یهو گریه می کنه

میشه بگید این مشکل از چی بود؟ یعنی متکجه شدید داستان چی بود؟ چون پسر منم اخرای خمیازه در حالی که داره خودشو میکشه انگار یکهو قفل میکنه استاپ میشه و جیغ میزنه همش فکر میکنم شاید از عضلات گردن یادکمرش باشه مثلا درد میکنه و بهش فشار میاد. خیلی اعصابم خورده

2731
میشه بگید این مشکل از چی بود؟ یعنی متکجه شدید داستان چی بود؟ چون پسر منم اخرای خمیازه در حالی که دار ...

سلام شما پسرتون تا چند ماهگی اینجوری میشد دختر منم الان دوماهش و خمیازه زیاد می‌کشه و آخرش یه صدایی خی میگه و اشک از چشماش میاد 

ای کاش عکس هات نفس میکشیدن یعنی خدا دوباره فرشته ای مثل تو بهم بده ...... خدارو شکر که فرشته ای شبیه تو بهم داد خدا انشالله عمر این مثل تو نباشه برای این که خدا این دوتا رو مثل تو ازم نگیره دعا کن فرشته اسمونی مامان