2737
2739
عنوان

تا الان هر چی از خدا خواستم بهم تمام و کمال داده، یعنی میشه؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1111 بازدید | 25 پست
نیایش جون فک نمی کنی خیلی زوده برای فکر کردن به بچه بعدی اونم تازه با یه جنسیت مشخص و دلخواه

دخترت هنوز سه ماهشه . الان باید همه فکر و توجهت برای اون باشه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اعتقاد دارم وقتی به یه چیزی خیلی مصر باشی و تاکید داشته باشی برعکس میشه

حالا چرا؟ نمی دونم

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
2731
حق با تو هست رزالین جون الان همه زندگی و تمرکزم دختر نازمه ولی من کلا دوس دارم اختلاف سنی بچه هام نهایتا 2 تا 3 سال باشه آخه امشب یکی از دوستام خونمون بود که شرایطش مثل من بود و بچه اولش دختر بود و واسه بچه دومش یک سال و نیم تحت نظر دکتر بود که پسر بشه ولی دختر شده به همین خاطر فکرم درگیر شد و این تاپیکو زدم
Lilypie Pregnancy tickers
نیایش از تاپیک قبلیت

2740
کتایون جون من دیوانه وار دختر دوس داشتم و دارم یعنی فکرشو که میکنم بدون دختر اصلا زندگیم رنگ و بو نداشت و اگه نداشتم واسه داشتنش خودمو به هر آب و آتیشی میزدم ولی دلم میخواد همونطور که من به مراد دلم رسیدم شوهرمم برسه از روشهای مصنوعی مثل آ یو آی میترسم دلم میخواد طبیعی بشه
Lilypie Pregnancy tickers