2733
2734
عنوان

یه سوال میپرسم جان من جنجال بپا نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 6484 بازدید | 429 پست
سارا من عاشق این کامنتتم یعنی.. بارها دیدم اما حقیقت محضه

باشه چشم سفید کامنتها رو از اخر به صفحات قبل خوندم شاید نوع خوندن باعث برداشت بد شده باشه اما بنظرم رسید مخاطبت پارمیداست که داشت جوانمردانه و بعبارتی جوانزنانه به سوالاتت جواب میداد. بگذریم

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند (برتراند راسل)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی خانمها هم گیر دادن مردا رو بخاطر علاقه و توجه زیاد میدونن ولی واقعا اینطور نیست گیر دادن بیشتر بخاطر عدم امنیت روانی مرد و اینکه احتمالا خودش سر و گوشش میجنبه که به همه مردا و نگاهشون سوظن داره
3
🌺🌺🌺🌺🌺🌺دنی مزون واردات مستقیم لباس ترک سیسمونی ، با قیمت های بسیار مناسب، جنس عااالی ترک تضمینی صد در صد کانال https://tlgrm.me/sismonistanbul  8 شماره تل گرام : 09147131382  . ارسال با پست و پیک داریم ... اینستا: danimezon2018
2731
صدرا پست ها : 15455عضویت:1392/10/2 1393/5/31 - 2:26 صبح [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] مارال غیرت ربطی به زمان نداره. غیرت یعنی زیبایی های زنت فقط برا خودت باشه. یعنی نذاری زیبایی های زنت مرده دیگه ای رو تحریک کنه. ............. من مغاه ی بدلیجات داشتم دو تا خانوم اومده بودن انگشتر بخرن یکیشون یه انگشتر پسندید که خیلی شکیل بود خیلی هم به چشم میومد بعد به دوستش گفت زیاد جلب توجه نمیکنه؟ دوستش گفت اینو که نباید تو خیابون بندازی اینو باید خونه جلو شوهرت بندازی اون خانومه که انگشتر میخرید دوستش من بازم من خود انگشتر
..لا حول ولا قوه الا بالله علی العظیم
صدرا پست ها : 15455عضویت:1392/10/2 1393/5/31 - 1:47 صبح [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] دختری که قبلا با کسی دوست بوده به درد ازدواج نمی خوره ................... 90 درصد پسرایی با دوست دخترشون ازدواج نمیکنن . . . . . با دوست دختر یکی دیگه ازدواج میکنن
یکی کم بود:
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
زیبا واقعااا
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2738
ولی جدا از شوخی آقای من شما حق داری دوست دختر یا همسرتو بر حسب معیارهای خودتون انتخاب کنید اما حق ندارید بعد از ازدواج بهش امر و نهی کنید که اینجور نپوش اونجور نگرد