2737
2739
عنوان

یه لیست کامل از غذاهای نی نی ۴ماه به بالا....بدووووو

| مشاهده متن کامل بحث + 24249 بازدید | 39 پست
دوستان گلم کار بانمد انجام میدم برای دیدن کارام به سایت بروید یا گروه تلگرام۰۹۳۷۶۳۲۶۰۹۹پیام بدهید اینستاگرام: felt_arts@
ساخت انواع تزیینات نمدی پاپوش نوزاد وکودک،تزیینات اتاق،آشپزخانه http://zhivaar.shopfa.com/
یشنهاداتی برای وعده های اصلی با توجه به مطالب گفته شده می توان برنامه غذایی متنوعی برای کودک فراهم کرد تا کلیه نیازهای غذایی او تامین گردد. هر وعده غذایی می تواند شامل یکی از پیشنهادات زیر باشد: صبحانه * نان و کره و مربا و چای * نان و کره و عسل و چای * نان و پنیر و گردو * نان و تخم مرغ و پنیر ناهار * عدس پلو با 2 قاشق غذاخوری ماست * سبزی پلو با ماهی * سبزی پلو با ماهیچه * کوفته قلقلی با سیب زمینی و هویج * لوبیا چیتی با سیب زمینی و هویج * خوراک گوشت و سیب زمینی و هویج * پلو با نصف سیخ کباب * خورش سبزی با پلو (سبزی خورش خیلی سرخ نشود) بهتر است هر وعده همراه با یک نوع میوه با اندازه متوسط باشد. شام * ماکارونی با گوشت چرخ کرده و کمی سبزی * ماکارونی با پنیر رنده شده * لوبیا چیتی همراه با سیب زمینی و کمی روغن زیتون * کوکوی سبزی با نان * نصف سیخ کباب با نان بهتر است هر وعده همراه با 2 قاشق غذاخوری ماست باشد. پیشنهاداتی برای میان وعده های صبح و بعد از ظهر * 2 عدد بیسکویت با یک سیب * یک تکه نان و یک موز * یک تکه نان با 2عدد خرما * یک تکه نان با یک عدد سیب زمینی متوسط یا 2 عدد هویج پخته شده * نان و نصف تخم مرغ پخته شده * نان و پنیر و خیار * یک پیاله شله زرد * یک نعلبکی حلوا * 10 عدد پسته ریز و نرم شده همراه با یک فنجان آب میوه * 7 عدد بادام ریز و نرم شده با یک فنجان آب میوه * نصف لیوان ماست با یک عدد خرما و یک تکه نان * یک تکه نان با کمی کره و پنیر و... کلا همانطور که گفته شد کودکان در این سن دوست دارند که مواد غذایی را با دست خودشان بردارند. لذا در صورت امکان بهتر است که غذای آنان شامل یک تکه گوشت یا حبوبات پخته شده همراه با یک نوع سبزی با برگ سبز (اسفناج، کرفس و ...) یا زرد (کدو حلوایی، هویج و...) به اضافه پلو یا نان یا سیب زمینی و هر روز همراه با یک میوه باشد. در غیر اینصورت از همان برنامه غذایی روزانه خانواده مثل خورش سبزی یا خورش قیمه و غیره می توان با تغییراتی که در آن داده می شود (مثلا با نمک و چاشنی کمتر) استفاده نمود.
ساخت انواع تزیینات نمدی پاپوش نوزاد وکودک،تزیینات اتاق،آشپزخانه http://zhivaar.shopfa.com/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستای گلم یه دستور خوراک دارم برای نی نیای گل مقوی خوشمزه ومعطر برای نی نی های زیر یک سال گردو رو حذف کنید مواد لازم پیاز سیب زمینی کرفس کدوحلوایی گردو رنده شده چاشنی زردچوبه رب نمک اول پیاز وسیب زمینی رو تفت بدید بعد رب به ترتیب کرفس وکدوحلوایی کمی تفت بدید گردو رنده شده رو اضافه کنید زردچوبه نمک رب بعد باکمی آب بذارید بجوشه و جابیوفته عالیییییه خیلی خوشمزست عطر داره اگه نی نیا دوست داشتن باکمی آبلیمو ترشش کنید بدید نوش جان کنه💋
عزیزان اگه نی نیتون شکمش شل کارمیکنه میتونید توهمین غذا ماکارونی هم بریزید یا خوراکو با برنج بدید به نی نی من معمولا گشنیز هم میریزم تواین عذا
2728
سلام، صبح قشنگی ست، حالتان خوب است؟ هوای برکه ی چشم زلالتان خوب است؟ از آسمان بلند نگاهتان چه خبر؟ هنوز جنگل سبز شمالتان خوب است؟ چقدر عطر نفس هایتان دل انگیز است چقدر خاطره ی پارسالتان خوب است نمی شود به تماشایتان بیایم باز؟ چقدر سادگی و اعتدالتان خوب است اجازه هست در آغوشتان کشم یک بار؟ اجازه هست بگویم وصالتان خوب است؟ اجازه هست در این صبح خوش ببوسمتان؟ به قدر ثانیه ای هم خیالتان خوب است چقدر اخم به چشم سیاه می آید کباب کن دلمان را، ذغالتان خوب است "حضور خلوت انس است و دوستان جمعند" و ان یکاد بخوانید ... فالتان خوب است! صافی با سلام تولیدی که از هنر سرچشمه بگیرد کهنه و ارزان نمیشود خواهشمندیم از سایت ما بازدید نمایید و متفاوت باشید برای ورود به سایت کافیست بر روی تصویر زیر کلیک کنید Iranclock www.iranclock.ir

سلام‌میشه راهنماییم کنین .الان من ی هفتس روزی سه تا قاشق چایخوری غدای کمکی فرنی و شروع کردم دخترم پنج ماهش تموم شد امروز وارد ۶ شده .من تو وعده ها و مقدارش مشکل دارم میشه کمکم کنین 

2740
سلام دوستان احوالتون ببخشید یه سوال داشتم میشه به جای فرنی یا حریره از سرلاک استفاده کرد ؟؟؟

عزیزم سرلاک‌ مواد‌ نگهدارنده‌ داره‌ زیاد جالب‌ نیست‌

ارزش غذایی‌ فرنی‌ یا حریره‌ خیلی بیشتره‌