2733
2739
عنوان

چیکار کنم مادرشوهرم....

| مشاهده متن کامل بحث + 398 بازدید | 25 پست
مادرشوهر تو یه زن پیر و اخمو تصور کردم اما بعد اینکه گفتی رژ خریده.... نه دیگه

نه بابا ۵۰ سالشه ولی ازیناس که مانتو کوتاه میپوشه و به خودش میرسه...فکر میکنه دختر ۱۸ سالس😕هرروز یه رنگ لاکو ..هر ماه یه رنگ مو و ...

⚡یک عدد بی برق...⚡

والا مادرشوهرمنم فک میکنه خونه مال پسرشه.رک بمن گفته مرد اختیار مالشو داره.خونه و ماشین مال مرده.زن اختیار کاسه بشقابشو!اگه ماشینو بردارم اونو ببرم اینور اونور خوبم وگرنه حق نداره همسرم حتی برام گوشی بخره!

بنظرم وارد بازیش نشو.هرچی باشه همسرتو اون تربیت کرده بهتر میتونه بازی کنه.بعدم با خنده بگذرون.باز اخلاقشو بهتر میدونی.وقتی میدونی دعوا میندازه نذار به هدفش برسه.

من همین یه دونه ام!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زنیکیه عفریته 

نمیتونی مثل خودش.  رفتار کنی 

وقتی میگه برو خونه پدرت بگو وقتی شما مهمون ما هستین من نمیتونم که برم جایی 

اصلا بهش رو نده نشین باهاش حرف بزنی شام و ناهار تو درس میوه بزار جلوش برو برای خودت به کار پیدا کن اونو انجام بده وقتی ام دعوا راه انداخت بگو من که کاری نکردم شما چرا هی دعوا راه میندازین دوس نداری نیا والا من اعصابم نمی‌کشه و اینا 

سیاست داشته باش نزار عصبانیت کنه

اخه واقعا نمیشه عصبی نشد...الان دو هفتس رفته..هرروز زنگ میزنه شوهرمو پر میکنه...باورت نمیشه منو شوهرم ۲هفتس با هم حرف نمیزنیم😐

⚡یک عدد بی برق...⚡
2731
همون دوسه روزش هم زیاده چه برسه به ده روز 

اره واقعا ولی باز بخاطر شوهرم میگم بزار بیاد ...ولی دیگه نه ۱۰ روز خدایی...۲.۳ روز بمون برو ...واقعا با بچه کوچیک خیلی سخته مهمون ۱۰ روزه داشته باشی

⚡یک عدد بی برق...⚡
2740
والا مادرشوهرمنم فک میکنه خونه مال پسرشه.رک بمن گفته مرد اختیار مالشو داره.خونه و ماشین مال مرده.زن ...

اخه موقع رفتنش همه چی خوبه با خنده و شوخی میگذره...پاشو که میزاره بیرون شروع میکنه دعوا راه انداختن

⚡یک عدد بی برق...⚡
اخه واقعا نمیشه عصبی نشد...الان دو هفتس رفته..هرروز زنگ میزنه شوهرمو پر میکنه...باورت نمیشه منو شوهر ...

امشب خونه رو تمیز کن غذای مورد علاقشو بپز .بهش بگو مادر تو مادر منم هست دیگه از کاراش ناراحت نمیشم .مادرشوهرتم امد جلو شوهرت باهاش خیلی خوب باش وقتیم شوهرت نیست خودتو سرگرم کارخونه کن و برو پیاده روی

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم