2733
2734
عنوان

اگه قرار بود شما.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1742 بازدید | 99 پست
اگه خودتی ندا جون بگو ببینم تولدت چه روزیه؟ چون من یادمه

عزيزززززه دلم 😍😍٨ ارديبهشت😊😉😉خودمم بابااااا مامان نيما و نيكان 

😊

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗
عزيزززززه دلم 😍😍٨ ارديبهشت😊😉😉خودمم بابااااا مامان نيما و نيكان  😊

ای به قربون تو ندا جونم کجا بودی؟؟عشق اردیبهشتی خودم بارداری دخمل؟ای خدا چه عالی شوکه شدم 

نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای به قربون تو ندا جونم کجا بودی؟؟عشق اردیبهشتی خودم بارداری دخمل؟ای خدا چه عالی شوکه شدم 

فدات شمممم عزيزم قربونت برم كلي دلم تنگ شده براااات

مشغول زندگيييييي 

اره صهباا 

ي دخمل داره مياد ب اميد خداااا 

تو چطوري چيكارا ميكني دخترررر؟؟؟

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗

دیدی چه بلایی سر سایت محبوبمون اومده؟یه زمانی شبانه روز این جا بودیم الان دو ساعتم نمیشه توش دووم آورد

نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...
2731
فدات شمممم عزيزم قربونت برم كلي دلم تنگ شده براااات مشغول زندگيييييي  اره صهباا  ي دخمل ...

قربون قدم هاش خودت خوبی؟ منم هستم 

ببخش اولش باورم نشد خودت باشی چون بعد رفتنت چند نفر پروفایلت رو تقلید کردن

دیدی چه بلایی سر سایت محبوبمون اومده؟یه زمانی شبانه روز این جا بودیم الان دو ساعتم نمیش ...

واي اره صهبا 

يادش بخير واقعا چ روزاي قشنگي داشتيم اينجا چقد ميخنديديم چقدر صميمي بوديمممم يك رنگ بدون كينه 

حيف شددددد

الان ديگه اصلا مثل قبل نيست ادم نميتونه تحملش كنه من براي بارداري عضو شدم دوباره ولي خيلي جو عوض شده واقعا 😉😉

فدات شم عزيزممم حق داري أكانت خودمو نتونستم برگردونم 

با ايميلم ي اكانت ديگه مياد عضويت مال سال ٩٤ 

نميدونم چرا

ديگه اينو سأختم 

خيلي ب فكرت بودم از وقتي اومدم سايت اميدوارم ك خوب و خوش باشي قشنگ مهربونم 

2740

بيشتر ببينمت ايشالا 

البته دوست داشتي اينستاگرامم رو داشته باشي بهم پ خ بده برات بفرستم ميبوسمت زياااااد

بيشتر ببينمت ايشالا  البته دوست داشتي اينستاگرامم رو داشته باشي بهم پ خ بده برات بفرستم ميبوسم ...

قربونت برم دوستم منم همیشه یادت بودم اینستاگرام ندارم برات شمارمو تو خصوصی میذارم