2737
2739
با این حرفت خیلی موافقم ممنون از ایده های قشنگت
"ان مع العسرا یسرا " قطعا بعد از هر سختی آسانی است....................................................................اگر خداوند آرزویی را در دل تو نهاد بدان توانایی رسیدن به آن را در تو دیده است.***به لطف خدا و همه ی خوبانش من هم مادر شدم خداجون خودت فرزندم را حفظ کن***
نمونه خوبی میشه
"ان مع العسرا یسرا " قطعا بعد از هر سختی آسانی است....................................................................اگر خداوند آرزویی را در دل تو نهاد بدان توانایی رسیدن به آن را در تو دیده است.***به لطف خدا و همه ی خوبانش من هم مادر شدم خداجون خودت فرزندم را حفظ کن***

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی عالی بود عزیزم امیدوارم همیشه اتفاقای خوب خوب برات بیوفته تا همیشه شاکر خدا باشی بوس بوس
من نیت و حاجتم با شماها فرق داره. منم صلوات نذر کردم و سیب که اگه نذرم قبول شد پخش کنم بین مردم. امیدوارم همه تون به زودی نینی دار بشین عزیزان. من خودم هر چقدر فکر کردم به این نتیجه رسیدم که هر چه خدا خواست همان می‌شود؛ پس بهتره زیاد خودمون رو اذیت نکنیم. اون بالایی خودش میدونه چیو کی به آدم بده نگران نباشید دوستای خوبم
مینـــا صدام کنین
2728
سلام بچه ها من هم منتظر نینیم نذر حضرت علی اصغر کردم هر سال ماه محرم واسه حضرت شیر بدم امسالم دادم دعا کنید حضرت جواب بدن الان روز 24 پریم تا چند روز دیگه معلوم پیشه دعا کنید
یا حضرت علی اصغر مددی کن...
منم این ماه نذر علی اصغر کردم دعام کنید
"ﺧﺪﺍ ﻭﻗﺘﯽ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ؛ ﻋﻤﺮ ﺩﻧﯿﺎ ﺳﺮ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ... ﮔﻠﻮﯼ ﺧﺸﮏ ﺻﺤﺮﺍﯾﯽ ﺑﻪ ﺑﺎﺭﺍﻥ ﺗﺮ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ... ﻭ ﺗﺎ ﻭﻗﺘﯽ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺑﺮﮔﯽ ﺍﺯ ﮐﺎﺟﯽ ﻧﻤﯽ ﺍﻓﺘﺪ... ﻭ ﺑﺎﻏﯽ ﺍﺯ ﻫﺠﻮﻡ ﺩﺍﺱ ﻫﺎ ﭘﺮ ﭘﺮ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ... ﺧﺪﺍ ﻭﻗﺘﯽ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﻧﻪ ﺍﯼ ﮐﻮﭼﮑﺘﺮ ﺍﺯ ﺑﺎﺭﺍﻥ، ﮔﻠﯽ ﺑﺎﻻﺭﻭﻧﺪﻩ ﻣﺜﻞ ﻧﯿﻠﻮﻓﺮ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ... ﻭ ﮐﺮﻡ ﮐﻮﭼﮑﯽ،پرﻭﺍﻧﻪ ﺍﯼ ﺯﯾﺒﺎ ﻭ ﮐﻮﻫﯽ ﺳﺨﺖ،ﻋﻘﯿﻖ ﻭ ﺷﯿﺸﻪ ﻭ آینهﻭ ﻣﺮﻣﺮ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ... ﺧﺪﺍ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﺨﻮﺍﻫﺪ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﻭﻗﺘﯽ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﻧﻪ... ﮔﻠﯽ ﺑﺎﺯﯾﭽﻪ ﯼ ﻃﻮﻓﺎﻥ ﻏﺎﺭﺗﮕر ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ... ﺧﺪﺍ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﺨﻮﺍﻫﺪ ﻏﯿﺮ ﻣﻤﮑﻦ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﻣﻤﮑﻦ.... ﻭﻟﯽ ﻭﻗﺘﯽ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﻭﺍﻗﻌأ ﺩﯾﮕﺮ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ.
2740
سلام من این ماه انقد به على اضغر التماس کردم حاجتمو گرفتم ازش تازه دیروز فهمیدم مامان شدم اما خونریزى و لک بینى داشتم الانم لک بینى دارم دعا کنید نى نى برام بمونه به حقه على اضغر 6 ماهه
اگر تنهای تنها شوم باز خدا هست او جانشین تمام نداشتن هاست خدایااااااااااااا یه گوشه جشم نگام کن ..................
سلام دوستان امیدوارم حاجتتاتون با دست کوچک و مهربون حضرت علی اصغر امضا شده باشه شک نکنید که این عزیزان رو خدا فقط و فقط برای دل تنگ ما قرار داده و به ما بخشیده پس با توکل به خدا به این عزیزان متوسل بشید ان شاالله حاجت روایی همگیتون
سلام دوستان. ..من ماه محرم بود که پریدوشدم ولی اینباراصلا ناراحت نشدم...کفتم میدونم این ماه حاجتمو میکیرم...روز شیرخوارکان بود که ازته دلم از باب الحوایج حضرت علی اصغر خواستم...همینطور از خواهر سه سالش. ..میدونستم که دستمو خالی برنمیکردونن....بعد اون دیکه من پریودنشدم...وجواب ازمایشم مثبت شد..خدایا باورم نمیشد اینقدرزود حاجت بکیرم...تواین نزدیک دوسالءهیجوقت ازته دلم نخواسته بودم...زکمنم دعاکنیدتانی نی صحیح و سالم باشه شماهم بخوایید..ازته دلتون..بخدا امامامون بی جواب نمیذارن...ایشالا همتون حاجترواشید امضاموببینید