2733
2734
عنوان

زایمان طبیعی در بیمارستان خاتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1818 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان لطفابیایدبازم نظربدین من خودم باردارم و بخاطرخونریزیم بستری شدم اونحاهمه چیز عالی بودددد تو بلوک زایمانشم من مردندیدم وهمچنین بخش زنان ببغیراز همراه مریضایعنی باباها
اللهم عجل لولیک الفرج
2731
سلام دوستان. من دیروز دکتر بودم و ازشون درباره ی بلوک زایمان خاتم پرسیدم. ایشون هم گفتن خوبه و تاییدش کردن. خیالم راحت شد!!
باشد اندر پرده بازی‌های پنهان، غم مخور...
شعله جون من رفتم و بخش زایمانشو دیدم اتفاقا یکی داشت طبیعی زایمان میکرد بنظرم خوب بود مادر دختره هم پیشش بود و تو یه اتاق بودن بنظر من که خوب اومد انشاله زایمان خوبی داشته باشی منم چهارشنبه میرم خاتم برای سزارین
2740
سلام دوستان گلم من جراحی لاپارسکوپی شدم در خاتم توسط خانم دکتر معصومه یونسی، فوق تخصص زنان، نازایی و جراح لاپارسکوپی الان هم حامله شدم. امکانات بیمارستان خاتم فوق العاده است. دکتر من، جراحی رو مثل زیبایی پوست انجام میده. خیلی وقت میزاره و چون نباید در آینده، چسبندگی داشته باشی، لایه ها رو خیلی ظریف میدوزه. چون خودش فوق تخصص در لاپارسکوپی داره، به مشکلات چسبندگی و دردهای ناشی از اونها، مسلطه. روزهای سه شنبه عصر از 16 تا 18، کلینیک زنان بیمارستان خاتمه. بقیه روزهای هفته هم در بخش نازایی بیمارستان خاتمه. خلاصه هر روز در دسترسه و برای زن حامله، این خیلی مهمه. از همه مهمتر، سایت اینترنتیشه که میتونی هر روز حتی از راه دور، بهش دسترسی داشته باشی و سوالات رو بپرسی. اینم آدرس سایتش: http://www.dryounesi.com قسمت پرسش و پاسخ در موردش میتونین در بیمارستان خاتم، حضوری، بیشتر تحقیق کنین.
الطَّیِّباتُ لِلطَّیِّبینَ وَ الطَّیِّبُونَ لِلطَّیِّباتِ { زنان پاک از آن مردان پاک و مردان پاک از آن زنان پاکند} نور - 26
سلام شعله جان یه سوال ازتون دارم من میخوام برم پیش دکتر کاشانی زاده تا آخر بارداری و زایمان تحت نظر ایشون باشم . تو یه تاپیکی دیدم شما زایمان قبلیتون پیش کاشانی زاده بودی. کارشون خوبه؟ بعد بیمارستان عرفان روزای خاصی میره؟ آخه شنیدم بیمارستان بقیه اله فقط روزای سه شنبه میره برای زایمان . ممنون میشم همینجا جوابمو بدی یا خصوصی بفرستی