2737
2739
عنوان

راهنماییم می کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 22 پست
چرا نتونی حتما میتونی ولی من به خاطر نوک نداشتن سینه خیلی اذیت شدم اخر سر هم با تلاش زیاد و به کمک رابط تونستم شیر خودمو به بچه بدم. ولی شما الان شرایطت بهتره. کسی به من نگفته بود اما ما به شما میگیم الان دست به کار شو سینت نوک در میاده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روزی یک و نیم لیتر شیر +نوک قاشق هل +دوباره نوک قاشق زنجبیل سفید +یک قاشق چاخوری پودر کاکایو و مقداری شکر البته من اکثر وقتها کاکایو و شکر و نمیریختم برای اینکه سر سینتون و بگیره هم اصلا نگران نباشین یه سرای تلقی هست من مارک وی خریده بودم بعد 2 3 روز شیر خورد
خدایا... کمک کن هیچ مادری غم بچشو نبینه
قطره شیرافزا خیلی عالیه از داروخانه بگیر بعد از زایمانت بعد از هر وعده غذایی بخور
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!
2728
مایعات کلا شیر رو زیاد میکنه. آب میوه ها آب هویج سوپ و آبگوشت و ... شیر افزا هم که هر روز میخوری. کلا چیزهای مقوی و خوشمزه بخور. چون غذاهایی که میخوری خیلی رو شیر تاثیر داره. مثلا آبگوشت شیر رو هم زیاد میکنه هم مقوی تر.
اهان اسمشو نمیدونستم ولی نا امید نشو از شیردهی به حرف کسی توجه نکن مثلا میگن بچه میخوره باید خوردنش صدا داشته باشه یا شیر از گوشه لباش بریزه به من که ازین چیزا زیاد میگفتن ولی بچه من تا یه هفتی سینه نگرفت یا 20 روز طول کشید تا شیر خوب بیاد ولی 3 ماهش بود 7 کیلو شده بود
خدایا... کمک کن هیچ مادری غم بچشو نبینه
2740