2733
2734
عنوان

جقت پاییندر بارداری کسی تجربه اش روداشته کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 5538 بازدید | 185 پست
من امشب دارچین رو امتحان کردم از سوزش و احساس سوختگی داشتم داغون میشدم تحمل کردم تا دهمین هم رو پیشونیم بود بعدش تا یه ربع سرم خوب بود بعد هیچ دوبارهسردرد لعنتی برگشت بچه ها این جواب نداد رو من چیز دیگه شنیدید بیاید بگید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من امروز رفتم سونو پانزده هفته و شش روزم بود و جفتم از مارژینال به لولاینگ تغییر کرد و سرویکسم همون سی وهفته بعد ج از رو میگیدم میرم یکشنبه دکتر یشالا حال همه خوب باشه و مامان بهار هم بهتر شده باشه
مهدیس جون سلام. انشاالله تو هم هعمیشه خوب و خوش باشی. دوست جون من نمیدونم معنی این اصطلاحا چیه. من مامانم تو اداره بهداشت و درمان کار میکنه و همکارای ماما داره ک خیلی هم با تجربه هستن. به نظرتون چون اونا رو میشنام بهتر نیست تا مشکلی ندارم و خدا رو شکر همه چی خوبه برای معاینات دوره ایم برم پیش همین ماماهای اداره بهداشت که دوست مامانمن؟
خدایا همیشه تورو شکر.... مهیار عزیزم خوش اومدی
2728
شکر جون به نظر من کار ماماها بهتر از دکترا است دکتر فقط استرس میده و همه چی رو بزرگ میکنه فکر میکنم برای دوره هات که چکاب وزن و صدای قلب هست برو پیش مامای مجرب و اشنا و برای دیدن و نشون دادن ازمایش و سونو برو دکتر زایمان هم اگه طبیعی بخوای ماماها از دکترا بهترن
سلام بچه ها. خوبید؟؟ چه خبرا؟؟ من امروز رفتم سونوگرافی. قبلاً جفتم low laying بود اما الان رفته بالا و قدامی شده امیدوارم شما هم شرایطتون خوب شده باشه
بامداد جمعه یکم اسفند ماه ١٣٩٣ دخترکم به دنیا اومد ☺️