2733
2734
عنوان

هر سوالی از هر دری در مورد دکوراسیون اتاق کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 36117 بازدید | 237 پست
سلام، نی نی من انشاا. مرداد به دنیا میاد. لباس های نوزادی، کیف و کیسه خواب روروک، سرویس حموم و.. سفید سبز گرفتیم. گهواره سبز تیره به آبی میخوره، کمد سفید نارنجی و تخت هم فلزیه تزیینش با دو تکه چوب قرمز و یکی نارنجیه. شیشه شیر و پستونک و اینا صورتی! بچم دختره از اونجایی که خونه اجاره هستم دیوارا رو نمیتونم تغییر بدم به نظرتون سفید سبز و نارنجی با هم همخوانی دارن؟چیکار کنم بهتر بهم بیاین؟
خواستم بگویم، که فاطمه دختر محمد است. دیدم که فاطمه نیست. خواستم بگویم، که فاطمه همسر علی است. دیدم که فاطمه نیست. خواستم بگویم، که فاطمه مادر حسین است. دیدم که فاطمه نیست. خواستم بگویم، که فاطمه مادر زینب است. باز دیدم که فاطمه نیست. نه، این‌ها همه هست و این همه فاطمه نیست. «فاطمه، فاطمه است»
نسترن پست ها : 2 عضویت:1392/9/24 1393/3/21 - 9:02 صبحگزارش پست نامناسب حذف پستلینک مستقیمارسال ایمیل سلام، نی نی من انشاا. مرداد به دنیا میاد. لباس های نوزادی، کیف و کیسه خواب روروک، سرویس حموم و.. سفید سبز گرفتیم. گهواره سبز تیره به آبی میخوره، کمد سفید نارنجی و تخت هم فلزیه تزیینش با دو تکه چوب قرمز و یکی نارنجیه. شیشه شیر و پستونک و اینا صورتی! بچم دختره از اونجایی که خونه اجاره هستم دیوارا رو نمیتونم تغییر بدم به نظرتون سفید سبز و نارنجی با هم همخوانی دارن؟چیکار کنم بهتر بهم بیاین؟ .................................... سلام عزیزم چیزی که تو رنگ بندی اتاق مهمه تخت و کمد و دیوارها و ست لحاف که بیشتر توی دید هست لباس یا چیزهای دیگه مهم نیست .میتونی برای اینکه هماهنگی بین رنگهات بیشتر بشه ست روتخنی رو جوری انتخاب کنی که رنگ غالبش سبز یا نارنجی باشه .و البته برای تزیین دیوارها هم از قاب هایی استقاده کنی که این رنگ ها توش غالب باشه .میتونی از وبلاگم هم کمک بگیری
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزیزیم آدرس وبلاگتون چیه؟
خواستم بگویم، که فاطمه دختر محمد است. دیدم که فاطمه نیست. خواستم بگویم، که فاطمه همسر علی است. دیدم که فاطمه نیست. خواستم بگویم، که فاطمه مادر حسین است. دیدم که فاطمه نیست. خواستم بگویم، که فاطمه مادر زینب است. باز دیدم که فاطمه نیست. نه، این‌ها همه هست و این همه فاطمه نیست. «فاطمه، فاطمه است»
2731
سلام نلی جون...اتاق نینی منم یه چیزی تو مایه های صورتی و کالباسیه ولی خیلی کمرنگ و مات.نی نیم هم پسره موندم تو انتخاب رنگ هنوز هیچی نخریدم
عاقبت یک شب از این شب های دور کودک من پا به دنیا می نهد آن زمان بر من خدای مهربان نام شور انگیز مادر می نهد
manini220 پست ها : 280 عضویت:1391/9/24 1393/3/21 - 12:29 عصرگزارش پست نامناسب حذف پستلینک مستقیمارسال ایمیل سلام نلی جون...اتاق نینی منم یه چیزی تو مایه های صورتی و کالباسیه ولی خیلی کمرنگ و مات.نی نیم هم پسره موندم تو انتخاب رنگ هنوز هیچی نخریدم ....................... عزیزم این رنگ با رنگ سبز آبی ملایم همخوانی فوق العاده ای داره که برای پسر هم خیلی مناسبه .میتونی سرویس خواب رو ترکیبی از سفید با راش یا سفید خالص اتنخاب کنی و برای ست روتختی و بفیه وسایل بری تو مایه هایی که گفتم . عزیزم میتونی رنگ بندی و ترکیبش رو تو عکسهای وبلاگم ببینی .
سلام من چند تا سوال دارم ازتون اول اینکه بچه قبلی من دختر بود ما از ذوقمون سریع اتاق رو کاغذ دیواری کردیم سال گذشته ولی متاسفانه از دست دادیمش الان مجدد باردارم و نی نی پسر شد حالا موندیم با رنگ صورتی اتاق چه کنیم ایا میشه روش کاغذ دیواری مجدد کرد یا باید حتما کنده بشه و زیر سازی بشه و مجدد کاغذ دیواری کرد؟؟؟؟؟
برای دخترم ...
این روزا هرکس گفت : دوستت دارم. نپرس چقدر ؟؟بگو دقیق تا کی...؟؟

Lilypie Maternity tickers
2740
با اجازه مدیر تاپیک حتی اگر نخرید تو ست کردن لباس ایده میگیرید!! لباسهای نو تگ دار هستند. لباسهای در حد نو اغلب یا شسته نشدند یا فقط یکبار شسته شدند. http://bazarchemark.persianblog.ir/
لباس مارک نو و در حد نو - کودک - مادر - بارداری- سیسمونی بیاید به این تاپیک http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1078685 *******سایت http://bazarchemark.persianblog.ir