2733
2739
منم دخترمو بردم پیش فوق تخصص گوارش اطفال تا متوجه شدم مشکلش ازکجاست دخترمن اصلا شیربالا نمی اورد اماتوی سونو رفلاکسش شدید نشون داده شد درضمن رفلاکسش ناشی ازحساسیت بود الانم داره شیررژیمی میخوره شاید پستهای دیگمو توتاپیکای دیگه خونده باشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان دختر من بالا میاره البته هروقت که ببخشید اروغشو نمیگیرم یوقتایی شیر خام بالا میاره یوقتاییم پنیرک توو روز چند بار یوقتایم به خودش میپیچه ممکنه از علایم رفلاکس باشه البته وزنش خوبه خداروشکر موقع تولد 3190 بوده الان که یکماهشه 4 کیلو شده
گاهی دلم میخواهد خودم را بغل کنم ! ببرم بخوابانمش! لحاف را بکشم رویش! دست ببرم لای موهایش و نوازشش کنم! حتی برایش لالایی بخوانم،وسط گریه هایش بگویم : غصه نخور خودم جان ! درست میشود! درست میشود! اگر هم نشد به جهنم...تمام میشود...بالاخره تمام میشود!!!!
2728
سلام خانمی ها منم دخترم 4ماهشه و بعد چندتا دکتر رفتن بلخره بردمش فوق تخصص گوارش و تشخیص ئائ رفلاکسه.....شیرمو نمیخورد و وزنش بالا نمیومد بهش امپرازول داده .....منم موقع خواب شیر خودمو میدم وبیداری با قاشق شیر خشک اخه شیشه نمیگیره....الانم چنذ روزه فرنی میدم ..........نظرتون چیه؟؟خیلی نگران وزنشم همه میگن چقدر ضعیفه...موقع تولد 3 بود 4 ماه 6 هستش.....
یوسف از جرم زلیخا مدتی زندان برفت/مهدی «عج» از اعمال ما حبس ابد گردیده است
علائم ریفلاکس یک طیفه از خفیف تا شدید: بی قراری بعد از ٤ ماهگی، بدشیر خوردن، کم شیر خوردن، تو بیداری ...

سلام،شما متخصص گوارش اطفال خوب سراغ دارین؟

زمونه تا تهش بزن،من می رقصم
2740

تجربیات من در سینه نگرفتن نوزاد 2 ماه 20 روزه

سلام دوستان بچه من 9 ماهش هست

تقریبا از 3 ماهگی تو بیداری سینه نگرفت

اولش دوشیدم خواستم با قاشق یا قطره چکون بدم بلد نبود قورت بده همه از دهنش بیرون میومد

من این راه رو بی خیال شدم

از 3 تا 4 ماهگی توی ماشین در حال حرکت، تو خواب و گاهی هم تو بیداری با راه رفتن شیر میخورد

از 4 ماهگی یاد گرفت با قاشق و قطره چکون شیر بخوره سخت بود ولی با اسباب بازی و موبایل و بازی در آوردن بهش میدادم تقریبا روزی 2 ، 3 بار شیرم رو میدوشیدم هر بار تقریبا 30 سی سی

البته در کنارش روش های بالا رو هم انجام میدادم 

چون بچه باید مک بزنه تا شیر تولید بشه

از تقریبا 5 ماهگی تو ماشین شیر نمیخورد چون هوشیار شده بود 

از 6 ماهگی دیگه تو خواب شیر نمیخورد چون بیدار میشد منم همچنان می دوشیدم و در حال راه رفتن بهش شیر میدادم

خیلی سخت بود اون روزها همش غصه میخوردم گاهی گریه میکردم چرا بچه ام سینه نمیگیره اما بچه های مردم ... 

گاهی دوشیدن شیر (با شیر دوش دستی) باعث میشد سینه ام درد بگیره اما خوشحال بودم بچه ام شیر خودم رو میخوره 

بهش شیر خشک ندادم البته شیشه رو خوب میگرفت منم از ترس اینکه کلا از سینه بره بهش شیشه نمی دادم 

گاهی میخواستم راه ببرمش بهش شیر بدم اولش گریه میکرد جیغ میزد اما نوازشش میکردم براش شعر میخوندم تقریبا 5 یا 10 دقیقه راه می بردمش تا سینه رو میگرفت شیر میخورد و میخوابید

شما هم اگر شرایط مثل من رو دارید غصه نخورید بچه تون خوب میشه

بچه من تقریبا از 7 ماهگی بهتر شد. از 8 ماهگی وقتی میگفتم «می می » به سمتم میومد البته کلا خیلی شیر نمیخوره همین الان بیشتر از 2 دقیقه شیر نمیخوره خیلی هم بازیگوشه ولی دیگه مهم نیس در کنارش غذای کمکی میخوره 

شما هم از 5 ماهگی مثل من غذای کمکی را با لعاب برنج و فرنی ساده شروع کنید

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
تجربیات من در سینه نگرفتن نوزاد 2 ماه 20 روزه سلام دوستان بچه من 9 ماهش هست تقریبا از 3 ماهگی ت ...

سلام منم مشکل شمارو دارم بچه ام به شدت خوش خوراک بود از بدو تولد و هر دفعه جفت سینه هامو میخورد و کاملا خالی شدن سینما رو حس میکردم اما الان تقریبا و هفته است که سینمو نمیگیره و خیلی اذیتم ، چطوری تو راه رفتن بهش شیر میدین؟بچه من هم شیشه شیر رو میگیره و حسابی میخوره اما به سینه که میرسه جیغ میزنه😭گاهی که  خیلی گشنه باشه با کلی تقلا و جنگ و دعوا شیر میخوره بعضی وقتا وقتی دراز میکشم کنارش ولی چون رفلکس معده داره نباید خوابیده شیر بدم...از شدت گرسنگی هم همش گریه میکنه  هم دل درد داره هم رفلکس و کلا بی قراره .... خیلی برام سخت شده شرایط حتی به پروتئین گاوی هم حساسیت پیدا کرده و خورد و خوراک خودمم انقدر محدوده که اطرافیانم میگن بندازم تو شیر خشک اما دلم میسوزه چون شیرم خوبه ولی با این شرایط میترسم شیرم خشک بشه....واقعا نمیدونم چیکار کنم

سلام منم مشکل شمارو دارم بچه ام به شدت خوش خوراک بود از بدو تولد و هر دفعه جفت سینه هامو میخورد و کا ...

چطوری تو راه رفتن بهش شیر میدین؟

دوست عزیز من راه می رفتم و دهان بچه ام رو مقابل سینه می گرفتم که بگیره ولی اولش خیلی مقاومت می کرد گریه می کرد جیغ می زد گاهی سرش رو عقب می برد ولی آنقدر راه می بردش مثلا 10 دقیقه که گاهی خسته می شد و می گرفت یا آنقدر راه می بردمش که چرتش میگرفت توی خواب و بیداری می گرفت

گاهی هم توی راه رفتنم خلاقیت به خرج می دادم مثلا موجی حرکت می کردم. یا چند بار خودم رو بالا و پایین می کردم بچه هم حواسش پرت می شد و راحت تر می گرفت 

گاهی جلوی تلویزیون می بردمش خودم پشت به تلویزیون بودم حواسش پرت می شد می گرفت

خب اگه خوابیده میگیره بهش بده منها سطح زیرش رو شیب دار کن مثلا زیر سرش بالش بزار تا دچار رفلاکس نشه

منم تا 5 ماهگی چون بچه ام کولیکی بود همش خورشت به می خوردم

من شیشه بهش نمی دادم در صورتی که اگه می خواستم بدم راحت می گرفت ولی حتی مواقعی شدیدا هم گشنه میشد و گریه میکرد بهش نمی دادم مامانم میگفت شیر خشک بهش بده میگفتم شیرم حیفه

البته روزی چند بار هم شیرت رو بدوش با قطره چکون و قاشق بهش بده

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
چطوری تو راه رفتن بهش شیر میدین؟ دوست عزیز من راه می رفتم و دهان بچه ام رو مقابل سینه می گرفتم که ...

سلام دوست عزیز پسر من رفلکس و کولیک شدید داره و اصلا نباید بهش خوابیده شیر بدم انقدر رفلاکس شدیده که از خواب بسیار عمیق میپره 😣 دیروز پیش دکتر یوسفی فوق تخصص گوارش بودم گفت دلیل بی قراری زیر سینه شما بخاطر رفلاکس!

البته جدیدا سینه رو میگیره و میخوره بصورت عادی چون یک روز تمام شیر نخورد و گشنه موند بعد دیگه گرفت😂ولی زیر نمیتونه بخوره و بدنش رو موج میده

پسر منم چهار ماهشه و رفلاکس داره..تو بیداری شیر نمیخوره فاهی دخترت رفلاکس داره؟چه دارویی باش جیدی؟

سلام عزیزم میدونم تاپیکت مال خیلی وقت پیشه پسرمن الان مشکل پسرشماروداره چیکارکردین براش کی خوب شد پسرم توبیداری سینمو نمیگیره کلافه شدم خواهشا منوراهنمایی کنید

دنیای من ریحانه ورضا😘
2706