2733
2739
عنوان

دوستانی که ختم یاسین شرکت کرده بودن بیاید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 13170 بازدید | 861 پست
سمیرا جونم و گل مینا ان شا الله زودی حاجت روا بشین
در بیکرانه زندگی دو چیز افسونم می کند آبی آسمان را که می بینم و میدانم که نیست ، خدا را که نمی بینم و میدانم که هست
بچه ها ایشاله همه حاجت روا بشین...هر روز به نیت همتون خوندم ممنون که برای منم خوندین
یه غرور یخی یه ستاره ی سرد/یه شب از همه چی به خدا گله کرد/یه دفعه به خودش همه چی رو سپرد/دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد..........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روشی جونم امروز نوبتته، به نیتت میخونم انشالله که حاجت روا بشی ممنون از همه دوستان که دست به دست هم دادن و تو این ختم شرکت کردن، امیودارم خدا حاجت همه رو زود زود بده
ای دل ار سیل فنا بنیاد هستی برکند *****چون ترا نوحست کشتیبان ز طوفان غم مخور ******************************* یا امام رضا! کمتر از آهو که نیستم، میشه ضامنم بشی؟؟
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآخی بچه ها تموم شد امروز روشی جونم الهی زودی حاجت روا بشی. سمیرا جونم همیشه به فکرت هستم عزیز دلم.
خدایاااااااااااا شکرت دوستامم زود زود مامان کن[smiley]l/l_70.gif[/smiley]
2731
من هنوزم داشتم میخوندم الان دیدم تموم شدهههههه ایشالله همه حاجت روا شن
خداوندا ... خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را مبادا گم کنم اهداف زیبا را مبادا جا بمانم از قطار موهبتهایت مرا تنها تو نگذاری که من تنهاترین تنهام؛ انسانم خدا گوید : تو ای زیباتر از خورشید زیبایم تو ای والاترین مهمان دنیایم تو ای انســــان ! بدان همواره آغوش من باز است شروع کن ... یک قدم با تو تمام گامهای مانده اش با من ...
خسته نباشی ننه فری . ی بوقی چیزی بزن بوگو تموم شده س . من که تا دیشب خوندم آجی
صداى خنده هاى خدا را میشنوى ؟ دعایت را شنیده و به آنچه محال میپندارى ، میخندد ... دوست خوبم . برای سلامتی فرشته ی آسمانی من صلوات میفرستی ؟![smiley]s/sm_60.gif[/smiley] اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم [smiley]l/l_04.gif[/smiley]