2733
2734
آرام جان من دو سال بود مشکل معده شدید داشتم طوری که این آخریا هر ماه یه بار کارم به بیمارستان و درمانگاه میکشید حتی مورفین آرومم نمیکرد در صورتی که قبل اون تا حالا معده درده خفیف رو هم تجربه نکرده بودم تا اینکه پیش یه دکتره مسن و باتجربه رفتم. تا فهمید من ژلوفن میخورم گفت اصلا نباید بخوری. گفت یه بیماری داشته که بخاطره خوردن یک ژلوفن داشته میمرده!!!!!!! گفتم آخه دردهام زیاده حتما باید بخورم گفت به هیچ وجه ژلوفن بروفن و مفنامیک نخور فققققققط استامینوفن کدیین گفت فقط کدیین واسه معده ضرر نداره منم به حرفش گوش کردم الان چند ماه گذشته و دیگه معده درد نداشتم خودمم باورم نمیشه همسرم هم مشکل معده درد داشت اونم با من شروع کرد ژلوفن نخورد. همه ژلوفنارو ریختیم دور. اتفاقا اونم که هر شب تقریبا معده درد داشت الان کامممممملا خوب شده حتی یه بارم معدش درد نگرفته تو همون دوران دندون عقلم رو کشیدم دندونپزشکم گفت ژلوفن کلا منسوخ شده حتی یه بار کلا تو سطح کشور جمعش کردن ولی دوباره داره پخش میشه! به هیچ وجه ژلوفن نخور باور کن من مرگ رو جلوی چشمام دیدم من هم دردهای شدید دارم فکرمیکردم ژلوفن قویترین مسکنه ولی کدیین خیلی خیلی بهتر و قویتره برخلاف تصورماها که فکر میکنیم ژلوفن بهتره!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ارام خانوم هستی؟منم درد پریم خیلی زیاده و هیچ قرصی اثر نداره و منم اصلا قرص نمی خورم و فقط شیاف روز اول تا دوم دوتا میزنم عالیم حتی ی ذره دردم ندارم. میتونی شیاف ناپروکسن500 یا شیاف ایندومتاسین استفاده کنی موقعی که پریود میشی بعدش کل روز خوبی امتحان کن بهتر از قرصه.
خدایا ،حکمت قدم هایی را که برایم برمیداری بر من آشکار کن،تا درهایی را که بسویم میگشایی، ندامسته نبندم و درهایی را که برویم میبندی، به اصرار نگشایم.
سلام خوردن عرق رازیانه در قبل از دوران پریود باعث منظم سازی قاعده و ترشح هورمونهای زنانه و کم شدن درد دوران پریود می شود همچنین معجون زنان که معجونی کاملا گیاهی و شامل عرقیات چای کوهی، بابونه، بومادران، رازیانه، کاسنی، شاطره و .... می باشد باعث تنظیم ترشح هورمونهای زنانه و تنظیم قاعدگی و تسکین درد قاعدگی و لطافت پوست می شود
جهت تماس به شماره 09335538110 پیامک و یا تلگ بزنید
2740
من هر پریودی یکی یا نهایتا دو تا میخوردم بعد از چند ماه زخم اثنی عشر گرفتم. دکتر گفت چون معده ات عفونت نداره پس عامل اصلی زخم معده ات مصرف ژلوفنه. نسبت به استامینوفن خیلی ضررش بیشتره
شیاف دیکلوفناک 100 عالیه من درد سزارین و با این شیاف تحمل کردم مثل آب رو آتیش میمونه ژلوفن معدتو داغون میکنه
تو سیگارو خاموش کن تا بگم ...
چه طور میشه با گریه هم دود شد...
چه طور میشه با خنده هم زخم خورد....
چه طور میشه با عشق نابـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــود شد....
برای پریودیت قرص گیاهی ویتاگنوس از داروخاانه بگیر و بخور هم تنظیم کننده اس هم ضد درد قاعدگی و کاملا بی خطر و عوارض وقتی گفتی از درد پریود میگفتم خدایا کاش بمیرم راحت بشم یاد خودم افتادم تو زمانه مجردیم وای منم مثل تو ۴ تا ۵ تا ژلوفن استراحت مطلق تو خونه و اگرم نمیخوردم اونقدر ببخشید بالا میاآردم که مرگ جلوی چشمام بود کاملا درکت کردم ولی الان
2706