2737
2734
عنوان

*مامانای باردار بیاین تا زایمان به هم روحیه بدیم و شاد باشیم*

| مشاهده متن کامل بحث + 738012 بازدید | 122683 پست
منم خوشحالم از بودنت مهربون
  ‌‌‌‌‌‌‌‌*بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم* وَالْعَصْرِ۞إِنَّ الإنْسَانَ لَفِی خُسْرٍ۞إِلا الَّذِینَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَ تَوَاصَوْا بِالْحَقِّ وَ تَوَاصَوْا بِالصَّبْرِ۞‌‌  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام سلام
  ‌‌‌‌‌‌‌‌*بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم* وَالْعَصْرِ۞إِنَّ الإنْسَانَ لَفِی خُسْرٍ۞إِلا الَّذِینَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَ تَوَاصَوْا بِالْحَقِّ وَ تَوَاصَوْا بِالصَّبْرِ۞‌‌  
2728
دیگه هیچ کس نمیاد اینجا
دختره من ۷ تا دندون داره امروز خیلی نق میزد دیروز هم کامل تب داشت امروز بهش غذا دادم گریه کرد فهمیدم لثه اش درد داره طفلی فداش بشم
گناه دارن
سلام سلام بهاره جوووون من گه گاهی میام
خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
2738
یادش بخیر چه روزهای داشتیم اینجا کنار هم
خداجونم دوتا فرشته کوچولوم رو بخودت میسپارم همیشه واسم حفظشون کن،مامانی عزیزم هنوزم بأورم نشده دیگه بغلم نمیکنی.... دلم خیلی تنگ شده....
آروشا بیدار شد رفتم

کجایی راحیل جان. من خواننده خاموشتون بودم. کاش باز هم میومدین اینجا رو گرم میکردین. تاپیکتون رکورددار بشه. حیفه ولش کردین. 

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@

سلام عزیزان خوب هستین .من با اجازتون تازه وارد این تاپیک شدم خوشحال شدم که این همه باردار داریم ‌.یه سوالی داشتم تروخدا یه سوالی میپرسم همتون جواب بدین دعا میکنم بچه هاتون سالم دنیا بیان.هم اونایی که دختر باردارن و هم اونایی که پسر ...phشما چندبوده میشه خواهش کنم همه جواب بدن

هانيسا جان اونزمان كه ما باردار بودين همه اين چيزارو چك كرديم ولي جنسيت طبق اينا درنيمد دقيقا

خداجونم دوتا فرشته کوچولوم رو بخودت میسپارم همیشه واسم حفظشون کن،مامانی عزیزم هنوزم بأورم نشده دیگه بغلم نمیکنی.... دلم خیلی تنگ شده....

سلام

عههههه یادش بخیر یه زمانی میومدیم اینجا از خودمون می‌گفتیم 6_7 سال پیش باردار بودیم و کلی خاطره 

با راحیل و بهار و شبنم

بعد یه گروه تشکیل دادیم که متاسفانه بعد چند وقت بچه ها لفت دادن

خداکنه همه کسایی که تو این تایپک بودن حالشون خوب باشه

خدا جونم شکرت که بچه سالم بهم دادی