2733
2734
عنوان

دو راهی ....چیکار کنم؟بگین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1026 بازدید | 29 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم شاید بهتر باشه به مامانت بگی از الان شاید بخواد تصمیمش رو عوض خداوند در بیشتر البته مادرها چیزی عشقی قرار داده که خیلی راحت اگه کاری بچشون خلاف میلش انجام بده میبخشن و میگذرن ولی متاسفانه همسر ادم این گذشت رو نداره
خوش باشید
2740
شکوفه بهاری

بهت تبریک میگم و قدر همسر مهربونت رو که دوست داشتنهای شما براش مهمه بدون دوست عزیز و حتما حتما برو چون ایشون بخاطر شما که دوست داشتی زمستون استانبول رو ببینی اینکاررو کرده و قطعا مامانتون هم متقاعد میشن ....
به روی شوهرت نیار که فهمیدی به مامانت چیزی نگو اما حتما برو حیفه دل همسرت بشکنه. این برنامه ها همیشه هست اما مسافرت نه. به مامانتم بعدا بگو سورپرایزت کرده و خبر نداشتی
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
من بودم میرفتم
یوسف مى دانست تمام درها بسته هستند اما بخاطر خدا و به امید او حتی به سوی درهای بسته دوید و تمام درهای بسته برایش بازشد...
"اگر تمام درهای دنیا هم برویت بسته شدند دنبال درهای بسته بدو چون خدای تو و یوسف یکیست"