2733
2739
من با توجه به اینکه بچمو یه مدت کوتاه مهد گذاشتم و وضعیت مهد رو هم دیدم که با بچه های کوچیک چطور رفتار می کنن کلا دور مهد و کار بیرون رو خط کشیدم . موندم خونه و برای خودم خانومی و برای بچم مادری می کنم کلا اگه نیاز مالی و میزان حقوقت در اون حد نیست که تغییر زیادی تو زندگیت بوجود بیاره قیدش رو بزن . می دونی که کار بیرون زن هزینه مهد و سرویس و لباس و غذای بیرون و .... داره . اینا رو اگه درنظر بگیری می بینی اونقدرا هم کار بیرون برای زن بصرفه نیست و با کمی صرفه جویی میشه نشست تو خونه و خودتو و بچتو از تک و تا نندازی . مادربزرگ و پرستار و مهد هیچوقت برای بچه مادر نمیشن . چه کاریه که مادر بره بیرون کار کنه و پول بده یکی دیگه برای بچش مادری کنه ؟؟؟!!! البته این نظر شخصی منه !
زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانمی چند ماهی مرخصی بدون حقوق بگیر تا به 2 سالگی برسه بعدش یه مهد خوب پیدا کن ، بالاخره مادرهای خونه دار هم از 3 سالگی بچه هاشونو میبرن مهد ، کارت را از دست نده، مگر اینکه وضع مالی همسرت خوب باشه بشینی خونه و تامین باشی
2731
وای از این بحث مادر شاغل و خانه دار. من که به نتیجه نرسیدم هنوز. با اینکه پسرم یک سالشه و شش ماهه میام سرکار بازم دلم خونه است. نه می توانم از بچه ام بگذرم نه می توانم از آینده اش بگذرم. دلم برای بچه ام میسوزه که 9 ساعت دور از منه در روز و از طرفی نگران آینده اشم و آینده خودم. میشه با قناعت یه زندگی رو پیش برد. اهل تبلت و ولخرجی هم برای بچه ام نیستم. ولی در آینده نمی خوام حسرت یه کلاس که می توانه برای سلامتی و درس بچه ام مفید باشه رو دلم بمونه.
2738