2737
2734
عنوان

مامان ها..........به پرستار بچه چقدر حقوق می دید...

| مشاهده متن کامل بحث + 1259 بازدید | 25 پست
راستی شما عید و مزایای دیگه هم بهش میدی؟ چقدر ؟ من هر سال یک برج حقوق بهش عیدی میدم ( یعنی اسفند 1 تومن ) و ماه رمضان و تولد بچش و اول مهر هم 50 تا 100 تومن بهش کادو میدم ازش خیلی راضیم یک خانم جوونه و مدتی هم تو مهد بوده و بازی کردن با بچه ها رو خوب بلده فقط یکم تو کار خونه شلختس که منم زیاد سختگیری نمیکنم
دختر من کلمه زیاد میگه ولی جمله دوسه تا جمله رو بیشتر فعلا نمیگه جیشش رو هم خیلی وقتها میگه ولی من تصمیم ندارم زیر دوسال جیشش رو بگیرم چون فکر میکنم زوده و ممکنه به سیستم ادراریش فشار بیاد الان دارم مقدات از جیش گرفتنش رو فراهم میکنم ولی تا قبل دوسال اقدام جدی نمیکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه چند وقت پرستارتون بوده؟ این خانم از 8 ماهگی دخترم خونه من اومده... تقریبا از اول آذر پارسال... هنوز یکسال نشده... من عید امسال 200 تومن اضافی دادم... تقریبا بعد از 4 ماه از کار کردنش... مکه رفت 100 بهش سر راهی دادم... روز مادر و پرستار هم 100 پول دادم..
2731
2740
آخه بعد از 4 ماه عیدی کامل دادین؟ به نظر من دلیل نداشته عیدی معادل حقوق بگیره.. والله خود ما کارمندیم.. 12 ماه کار کنیم 500 تومن عیدی میدن بهمون... من برای 4 ماه ، 200 دادم... حالا موندم سر سال چقدر باید به حقوقش اضافه کنم؟؟؟