2737
2739
عنوان

بچه ها من هفته سی و یک بارداریم تورو خدا یه لحظه بیاید.

| مشاهده متن کامل بحث + 740 بازدید | 20 پست
سلام عزیزم من الان هفته ۳۳هستم.هفته ۳۱چنین دردی داشتم از ترس مردم.رفتم دکترم.معاینم کرد گفت عفونت داری.و درد زیر شکمت از همونه.دو هفتس دارم قرص میخورم.
🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که همش درد دارم تا بد بخوابم درد میگیره چیزی نیست ولی فردا برو چکاپ کن
عزیز دلم صدای قلب کوچیکت رو شنیدم ...عزیزم بدون مامان عاشقته...پسر من این هفته متولد میشه خدایا کمکش کن صحیح و سالم پا به این دنیا بزاره.
من الان تو 32 هفته ام از هفته 30 مثله تو بودم دل درد پریودی داشتم رفتم دکتر ایزوپرین داد گفت تا روزی یه تا مجازم بخورم آمپوله تشکیله ریه هم داد با یه آمپوله دیگه هفته اول دوتا زدم این هفته هم دوتا هفته دیگه هم دوتا میزنم احتمال زایمان زودرس داد استراحته مطلقم
خدااااایا شکرت بابت همه چی شکرت. برای سلامتیه نی نیم: اللهم صل علی محمد وآل محمد***
2731
عزیز دلم اول اینکه اصلن نگران نباش.این دردها ربطی به زایمان زودرس نداره.پیشنهاد من تست nstd هستش که دقیق میتونه به شما بگه انقباض داری یا نه .البته این تست برای زجر جنینه تست دیگه ایی وجود داره دقیقن به سبک همون تست زجر جنین که انقباضات واقعی رو ثبت میکنه.عزیزدل هر سفت شدنی انقباض نیست من از هفته بیسن و شش شکمم سفت میشد هر روز بیمارستان بودم و هیچ انقباضی هم ثبت نشد و سر موقع به خواست خدا زایمان کردم گلم.پس نگران نباش و کار پزشکتو دنبال کن