2737
2734
عنوان

سلام نیاز به دونستن نظر خانم های عزیز هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 4622 بازدید | 436 پست
به نظرم دختر پر توقعیه.. ماشین خونه مهریه بالا.. اینکه شمارو نمیخواد فقط امکانات مالیتونو میخواد.. به شما میگه اگه دوستش داری باید قبول کنی؟! خب چرا خودش به خاطر شما از خواستش کم نمیکنه؟ کسی که حاضر نیست از همین الان از توقع زیادیش کم کنه مطمئنا در اینده مشکلات بیشتری پیش میاره. این حرفش هم غیر منطقیه. اون کسیو میخواد که تامین مالیش کنه اگه شما اینکارو بکنین خب اون باهاتون میمونه ولی وابستگی عاطفی نداره احتمالا.. بعدم کدوم ادم مذهبی اینجوریه؟ احتمالا ظاهریه....!! این اگه منو دوست داریو اینا الکیه.اگه اینجوریه پس شما بگین اگه منو دوست اری فلان کن... اینا بهونس معلومه این خانوم دنبای پولتونه بعدم هرکی حجاب داشته باشه که نمیشه گفت خوبه!! چه بسیار بی حجاب که این خانوم در مقابلش هیچه به نظرم ازدواج نکنین خیلی خیلی بهتره
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
آلیس جون حرف شما درسته که طرفین باید از خواسته هاشون کوتاه بیان. اصلا عشق همینه. ولی هر کسی تو زمینه مربوط به خودش کوتاه بیاد. مرد حاضر باشه از خواسته های مادی و عشق به پول بگذره و زن هم از خواسته های عاطفی و اخلاقیش. در ضمن اگه دقت کرده باشین این آقا با 10 سال اختلاف سن، 38 سالشونه. در واقع جای پیشرفتی براش نمونده. اگه الان خونه و ماشین نداشته باشه، پس قراره کی داشته باشه؟ آقای یه پسر، می دونین مشکل اصلی شما چیه؟ شما مدام سوال می کنی که چیکار کنم این خانم باور کنه دوسش دارم، و کسی هم نتونست جوابتون رو بده. بنظرم لازم نیست کار خاصی کنی تا کسی متوجه عشق بشه. کافی فقط عاشق باشی. اینطوری این دختر هم از خواسته هاش می گذره. وقتی خودم رو جای دختره میذارم می بینم که مشکل شما همین نبودن عاطفه و صمیمیت دو طرفه است. خودت هم بین حرفات اشاره کردی که عاشقش نیستی. "آتی خانم آخه راستش من عاشقش نشدم وگرنه بخاطر عشفم همه کار میکنم" صفحه 16

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.