2733
2739
عنوان

مامان کمکم کنید برای خرید سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1319 بازدید | 112 پست
یه تخت کوچیک مثل گهواره هم باید بدم برای کنار درخت خودم درست کنن قرقی نمیکنه که حالا سرویس چوب رو نوجوان بگیرم یا نوزادی ونوجوانی چون نمیخوام رو تخت خودم بخوابه
لبخند بزن.بدون انتظار پاسخی از دنیا بدان روزی دنیا انقدر شرمنده میشود که به جای پاسخ لبخند باتمام سازهایت می رقصد.....خدایا دل همه ی منتظرا روهم شاد کن الهی امین
عزیزم من به هیییییییییییییچ عنوان با تخت نوجوان واسه نینی موافق نیستم. تخت نوزاد نوجوان خیلی بهتره که تا سن 13 -14 سالگی نوزاد به راحتی قابل استفاده است و بعدش دخترت میتونه خودش به سلیقه خودش تخت انتخاب کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم موندم واسه نینی که شیش ماهه اول مهمون اتاق ماست گهواره بخرم یا تخت پارک گهواره فرست یرز خیلیییییی دوست دارم ولی به نسبت استفاده اش قیمتش بالاست، دلم نمیاد واسه 5-6 ماه 700 بدم!!! احتمال داره همون تخت پارک را بگیرم که تا سه سال قابل استفاده است و مثل یک تخت مسافرتی هم قابل حمله ولی نمیدونم با دلم چی کار کنم که عااااشق گهواره فرست یرزم اگه نظری دارید لطفا بگید
مهرسا یه کار دیگه هم تو ذهنم هست این که یه سرویس نوجوان بخرم یه دونه تخت نوزادی هم بدم برام بسازن که یه مدت کنار تخت خودم باشه بعدش ببرم تو اتاق خودش
لبخند بزن.بدون انتظار پاسخی از دنیا بدان روزی دنیا انقدر شرمنده میشود که به جای پاسخ لبخند باتمام سازهایت می رقصد.....خدایا دل همه ی منتظرا روهم شاد کن الهی امین
2728
سلام دوست جونیا و مامان های مهربون... اگه دوس دارین واسه اتاق و سیسمونی نی نی های خوشگل و دلبندتون لوازم همرنگ و ست با اتاق خوابش تهیه کنید از وبلاگ ما دیدن کنید یا پیام بدین عزیزای دلم .... یک نمونه از کارهای خودمم واستون میزارمم ببینید...ادرس وبلاگ namadkala.mihanblog.com شماره تماس وایبر و واتس 09394260969 ایمیل amirimastaneh20@yahoo.com آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس
سلام دوستان اجناس جدید رسیییییییید http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=28103
خدایا دلم میخواد به زووووودی زووووود هزااااران هزااااار اتفاق خوب برام بیوفته الهی امین ( هر کی میتونه 1 صلوات به نیت گره‌گشایی از مشکلاتم بفرسته)
2740