2737
2734
عنوان

بهمن،‌پارسیان، پیامبران یا صارم؟؟؟؟؟مسئله اینست

| مشاهده متن کامل بحث + 1507 بازدید | 44 پست
فکر نکنم.. چون به ما گفتن کسی که بیمه تکمیلی میشه باید کد بیمه تامین اجتماعیش رو هم بهمون بدین. نمیدونم چه ربطی داره!!!! اینا هزینه مادر نی نی رو بزور میدن اونوقت بیان به نی نی برسن... محاله عریزم...
خـــــــدا جـــونــــم... راضیــــــــم به رضـــــــــای تـــو.... [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
از بهمن جدیدا زیاد خوبی نشنیدم میگن قبلا خیلی خوب بوده الان به خاطر شلوغی رسیدگیش افتضاحه....
دختر نازم وقتی به اوج عجز و نا امیدی رسیدم و دلم شکست تو مثل معجزه از آسمونها اومدی
امروز رفتم بهمن برای ان اس تی.....ببخشید س گ صاحابشو نمیشناخت.....اولا که 1 ساعت معطل شدم توی اتاق ان اس تی هیچ خبری نبود بلند شدم رفتم گفتم من 1 ساعته اینجا خوابیدم کسی نمیاد منو ان اس تی کنه نکنه اصلا فراموش کردید......بیرون در بلوک زایمان دعوابود چون از رسیدگی راضی نبودند از طرفی وقتی داشتم ان اس تی میکردم یه خانمی کیسه آبش پاره شده بود اومده بود ان اس تی....و باید زایمان میکرد...ولی حتی یه تخت نداشتند که این بنده خدا بعد از زایمان بستری بشه...علت دعوا بیرون هم این بود که خانمه زایمان کرده بود جا نداشتند توی راهرو تخت گذاشته بودند....وای بیمارستان به این شیکی از دور دل میبره از نزدیک ....حتما قبل از زایمانتون یه سر بزنید حتی شده یه سونو یا ان اس تی برید ببینید شرایطو بعد تصمیم بگیرید...
دختر نازم وقتی به اوج عجز و نا امیدی رسیدم و دلم شکست تو مثل معجزه از آسمونها اومدی
شنیده بودم بهمن افتضاح شده ولی با چشم ندیده بودم ....که اونم امروز دیدم....واقعا شنیدن کی بود مانند دیدن ....اگه حرفه منو باور ندارید خودتون از نزدیک حتما حتما برید و ببینید که شهر فرنگیه....
2706