2737
2739
عنوان

دیروز جواب آزمایشمو گرفتم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1075 بازدید | 43 پست
عزیزم D3 مربوط به استخوان و پوکی استخوانه هسج ربطی به تخمک نداره. ب بارداری هم ربط نداره
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آبنبات ویتامین D3 مربوط به کمبود کلسیم در استخوان هست واقعن هیچ ارتباطی بین این و تخمک سازی وجود نداره
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
2728
گروهی از متخصصان اتریشی در دانشگاه پزشکی گراز در این کشور می‌گویند نور خورشید با افزایش سطح ویتامین D در بدن می‌تواند توان تولیدمثلی را در زنان و مردان تقویت کند. این ویتامین نقش اصلی در متعادل کردن هورمون‌های جنسی در زنان و نیز بهبود شمار اسپرم‌ها (سلول‌های جنسی مردانه) در مردها ایفا می‌کند. این متخصصان در مطالعات جدید دریافتند ویتامین D در زنان میزان هورمون‌های جنسی پروژسترون و استروژن را به ترتیب 13 و 21 درصد افزایش می‌دهد و دوره‌های عادت ماهانه در تنظیم و احتمال بارور شدن را بیشتر می‌کند. به گزارش ایسنا، در مردان نیز این ویتامین تاثیر اساسی در رشد سالم هسته هر یک از اسپرم‌ها دارد. این یافته‌ها تایید می‌کند که برخی از زوج‌ها برای بچه‌دار شدن نیازی به پرداختن هزینه‌های هنگفت درمانی ندارند بلکه کافی است با قرار گرفتن به میزان ضروری در معرض نور خورشید این ویتامین را به بدن خود برسانند. شرح مطالعات فوق در مجله اروپایی "اندوکرینولوژی" منتشر شده است.
میشه برای برآورده شدن حاجتم یک  *صلوات*  بفرستید 🌹🙏
2740
حالا دکتر بمن آمپول دی فرش3داد نمیدونستم برای چی داده و چی هست اومدم ایتجا پرسیدم دو تا تاپیک زدم یکی دونفر بیشتر نیومدن راهنمایی ام کنن بگن چرا باید بزنم ....برای جو نی نی سایت خیلی متاسفم!!!!!!!
اثر انگشت ما از قلب هایی که لمسشان کردیم پاک نمی شود(چارلز بوکوفسکی)
ظهر هم در مورد پماد واژینال تریپل سولفا سوال کردم تاپیک زدم بازم بجز یکی دونفر هیچکی نیومد کمکم کنه...یعنی هیچکی استفاده نکرده بود؟؟؟؟؟؟؟دارم از جو نی نی نی سایت متنفرررررر میشم
اثر انگشت ما از قلب هایی که لمسشان کردیم پاک نمی شود(چارلز بوکوفسکی)