2737
2734
عنوان

کی با جفت پایین با ماشین شخصی مسافرت رفته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13995 بازدید | 33 پست
من با اینکه توی بارداری مشکلی نداشتم اصلا مسافرت نرفتم و ترجیح دادم مراقب فرزندم باشم وقتی به دنیا اومد برم مسافرت... آدم احتیاط میکنه بخاطر بچه صبر می کنه مسافرت نمیره چه برسه به اینکه جفت آدم پایین هم باشه... یکی از فامیلان خواهرشوهرم بچشو توی 6.5 بارداری از دست داد. انشالله خدا کوچولوهاتون رو نگه داره ولی کاری نکنین بعد پشیمونی به بار بیاد با این چیزا نمیشه شوخی کرد. فکر نمی کنم کسی توی بارداری به اندازه نیاز به مسافرت داشت ولی با اینحال نرفتم و یکسال از دیدن خانوادم محروم بودم خیلی خیلی خیلی زیاد سخت گذشت ولی سلامتی فرزندم برام مهم بود.
چقدر زیباست فرزندت با نگاه مظلومانه به چشات زل بزنه و بگه .. ما...ما.ن
وای خدا مرگم بده خواستم بگم بیاد اشتاباه تایپی بود با گوشیم ببخش

سلام دوست عزیز.میدونم از تاپیکتون چندسال میگذره ولی خواستم بپرسم مسافرت رفتید مشکلی پیش نیومد؟؟اخه منم میخوام برم جفتم پایینه هفته ۲۴ هستم..اینورم کسی ندارم یجورایی ضروریه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جفت من مشکلی هم نداشت خداروشکر ولی دکتر گفت حق نداری سفر بری چه با ماشین چه هروسیله ای

من سر بارداری اولم ماه پنجم با ماشین خودمون رفتیم تهران بعد شمال حتی قایق هم سوار شدم. البته جفتم پایین نبود.ولی سر این باردایم دلم می خواد برم سفر اما جفتم پایینه.البته با هواپیما میخوام برم.هنوز به دکتر م نگفتم. کاش بزاره

2731