2737
2734
عنوان

نمیدونم اسم دخترم رو بذارم ترمه یا نه! پشیمون نمیشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12502 بازدید | 354 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
قدمش مبارک بختش بلند عمرش دراز دلش همیشه شاد باد ان شاء الله
یـــــــــــا جواد الائمـــــــــــه ادرکنـــــــــــی *اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم* .................................................................................................................... قبول ترجمه متون مدیریت و مباحث کارآفرینی................................ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1017083
دوستای گلم ممنون از همفکریتون... خواستم خبر بدم اسم دخترم رو گذاشتم ترمه. امیدوارم در آینده خودشم اس ...

سلام عاطی جان هنوز تو این صفحه هستی از اسم دخترت راضی هستی منم میخوام بزارم ترمه گفتم ازت بپرسم

2738
سلام عاطی جان هنوز تو این صفحه هستی از اسم دخترت راضی هستی منم میخوام بزارم ترمه گفتم ازت بپرسم

سلام خوبید؟ بله خیییلیییی  این اسمو دوسش دارم. الان ۵ سال گذشته امسال پسرم بدنیا اومده اسمشو گذاشتم تیام

خدایا... با تمام وجودم سپاسگزارتم...
سلام خوبید؟ بله خیییلیییی  این اسمو دوسش دارم. الان ۵ سال گذشته امسال پسرم بدنیا اومده اسمشو گذ ...

سلام عزیزم مبارک باشه قدمش نامدار باشه منم اگه ‌پسردار شم میذارم تیام اگه دختر بشه یا ترانه یا تارا

ترمه من الان شش ماهش شده عشق مامانش