2737
2734
هستی کی گذاشتی؟ من روز 14 گذاشتم صبحش کمرنگ بود. ادرارمو هفت ساعت نگه داشتم مایعات هم نخوردم بعد از ظهر گذاشتم پررنگ تر شد... دوباره فردا صبحشم گذاشتم کامل پررنگ شد. اگه کاذب باشه یا منفی میشه یا کمرنگ تر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره خیلی کم رنگ بود اول فکر کردم چشمم اشتباه میبینه هی چشممو باز و بسته میکردم بعد بردم جلو پنجره دیدم یه هاله ست کمتر از 5 دق شد/ نه بابا دل نمیبندم خودم میدونم اثر آمپوله من از این شانس ها ندارم
آره خیلی کم رنگ بود اول فکر کردم چشمم اشتباه میبینه هی چشممو باز و بسته میکردم بعد بردم جلو پنجره دیدم یه هاله ست کمتر از 5 دق شد/ نه بابا دل نمیبندم خودم میدونم اثر آمپوله من از این شانس ها ندارم
2738
سلام هستی جان من 16 روز بعد امپول زدم یه هاله خیلی کمرنگ افتاد ولی چند روز بعدش دو بار زدم منفی شد، البته هنوز پری نشدم ولی میدونم خبری نیست
ای دل ار سیل فنا بنیاد هستی برکند *****چون ترا نوحست کشتیبان ز طوفان غم مخور ******************************* یا امام رضا! کمتر از آهو که نیستم، میشه ضامنم بشی؟؟