2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قبل از موعد پری قشنگ می فهمی که بارداری ....... اخه سینه کامل تیر میکشه وحشتناک ..... زیر شکم سفت وکمی ورم میکند ................. برای من قبل از موعد پری این علائم وجود داشت و متوجه شدم که باردارم....
اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم ......
مرلین جون خداروشکر عزیزم که متوجه شدی . نگران نباس قابل حله گلم. کیمیا جونم امرور بیبی چک گذاشتم خیلی کمرنگ خط دومش اومد . موندم چرا آزمایش منفی و بیبی مثبته . کسی از خانوما همچین تجربه ای نداشته؟؟؟؟؟؟
برای سلامتی همه نینی ها و همه مادران باردار و همه مامانای آینده که منتظر نینی هستن ***صــــــلــــــوات***
2738
فدات بشم کیمیا جون . بیخیال ازین ماه دوباره سعی میکنیم . زیر دلم شدید درد میکنه و همش احساس پری دارم . این ماهرو بیخیال شدم
برای سلامتی همه نینی ها و همه مادران باردار و همه مامانای آینده که منتظر نینی هستن ***صــــــلــــــوات***
خوشحالم که تاپیکو بالا نگه داشتید ببخشید من دیر میام سر میزنم درگیر جابه جایی خونه هستم

سلام میدونم این تاپیک خیلی قدیمیه ولی دوس داشتم بدونم بعداز عکس رنگی باردار شدی؟؟؟

توروخدا منو لایک نکنید،ممنون،رَبِّ   لا   تَذَرْنی   فَرْداً    وَ    أَنْت   خَیْرُ الْوارِثین