2733
2734
دروغ یا واقعیته؟
هر آن کس که به تو دروغ گفت از صفحه دل محوش کن.
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی به این داره که چقدر بهش اعتقاد داشته باشی...
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
2731
سلام دوستان..راستش بله توی قران در این مورد صحبت شده و من براتون اینجا میزارم تا ببینید و لی بعضی هم به استناد آیه 66 سوره �طه�، یا آیه 116 سوره اعراف این موضوع را رد می کنند...اما در سوره بقره این موضوع عنوان شده که بعضی هم به استناد این ایه سحر رو تایید می کنند:
. سورة بقره، آیة 102 ـ 103 ترجمه: و (یهود) از آنچه شیاطین در عصر سلیمان بر مردم مى‏خواندند پیروى کردند. سلیمان هرگز (دست به سحر نیالود؛ و) کافر نشد؛ ولى شیاطین کفر ورزیدند؛ و به مردم سحر آموختند. و (نیز یهود) از آنچه بر دو فرشته بابل �هاروت� و �ماروت�، نازل شد پیروى کردند. (آن دو، راه سحر کردن را، براى آشنایى با طرز ابطال آن، به مردم یاد مى‏دادند. و) به هیچ کس چیزى یاد نمى‏دادند، مگر اینکه از پیش به او مى‏گفتند: �ما وسیله آزمایشیم کافر نشو! (و از این تعلیمات، سوء استفاده نکن!)� ولى آنها از آن دو فرشته، مطالبى را مى‏آموختند که بتوانند به وسیله آن، میان مرد و همسرش جدایى بیفکنند؛ ولى هیچ گاه نمى‏توانند بدون اجازه خداوند، به انسانى زیان برسانند. آنها قسمتهایى را فرامى‏گرفتند که به آنان زیان مى‏رسانید و نفعى نمى‏داد. و مسلما مى‏دانستند هر کسى خریدار این گونه متاع باشد، در آخرت بهره‏اى نخواهد داشت. و چه زشت و ناپسند بود آنچه خود را به آن فروختند، اگر مى‏دانستند!! * و اگر آنها ایمان مى‏آوردند و پرهیزکارى پیشه مى‏کردند، پاداشى که نزد خداست، براى آنان بهتر بود، اگر آگاهى داشتند!!

توضیح: در این آیه، ماجرای هاروت و ماروت ذکر شده که خلاصة آن ـ طبق ظاهر آیه و روایات معتبر ـ بدین قرار است:

در سرزمین بابل، سحر و جادوگری به اوج خود رسیده و موجب ناراحتی مردم گردیده بود. خداوند دو فرشته را به صورت انسان مأمور ساخت که عوامل سحر و طریق ابطال آن را به مردم بیاموزند، تا بتوانند خود را از شرّ ساحران برکنار دارند. ولی این تعلیمات قابل سوء استفاده بود؛ چراکه فرشتگان ناچار بودند برای ابطال سحر ساحران، طرز انجام آن را نیز تشریح کنند تا مردم بتوانند از این راه به پیشگیری بپردازند. این موضوع سبب شد که گروهی از مردم پس از آگاهی از طرز سحر، خود، در ردیف ساحران قرار گرفتند.
ازدواج چیز شگفت آوری است،گاه شیران را روباه و گاه روبهان را شیر میکند.....> ویکتور هوگو
به نظر من وجود داره عزیزم هم دعا هم جادو
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
منم با این که هیچوقت اعتقاد نداشتم جدیدا دارم وسوسه میشم برم یه دعایی بکنم این خانواده شوهرمو از جلو چشمش بندازم بس که هر کاری میکنن شوهرم عین کور و کر حرفی نمیزنه در عوض وای به روز من اگه کوچکترین خطایی بکنم حاضره خودش و منو واسه اونا قربونی کنه
نه عزیزم خرافات نیست وجود دارد عزیزم حتی اگر به قران هم اعتقاد نداشته باشین این چیزهای چه بخواهیم چه نخواهیم هست
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊