2737
2734
سلام من الان با بیمارستانان محب کوثر تماس گرفتم هزینه سزارین رو گفت 6000000 البته با تامین اجتم ...

با دفترچه نظامی 2.5 سطارین 1.5 طبیعی

ولی من نمیدونم بیمارستانش چطوریه کسی اطلاع از دکترای جدیدش داره>؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام .من بارداری دومم هست.اولی روسزارین شدم.الان بین بیمارستان نیکان،محب کوثر وتریتا موندم😣تجربه خو ...

من فروردین پارسال با موید محسنی تو بیمارستان محب کوثر سزارین شدم . خدا رو شکر از همه چی راضی بودم بیمارستان هم فوق العاده مرتب و تمیز بود پرسنلش هم خیلی رسیدگیشون خوب بود ، من اخر شب سزارین شدم به خاطر همین ۲ شب بیمارستان بودم  با اینکه از قبل وقت نگرفته بودم و دیر وقت بود ولی همشون خیلی با اخلاق و خوش برخورد بودن‌. تمام کارهای مادر و انجام میدن ولی رسیدگی به نوزاد با همراه هستش ، از همراه هم کامل پذیرایی میشه ، پارسال با دفترچه نیروهای مسلح و هزینه همراه و ساک وسایل و اتاق خصوصی هزینم ۲ میلیون شد

2728
سلام بچه ها .من بخش زایمان محب کوثر کار میکنم . فعلا سزارین حدود 4200 هست . حدود 800 تامین اجتماعی م ...

سلام بیمارستان محب کوثر دکتر بیهوشیش زن هم هست؟ دلم میخواد تمام کادر اتاق عمل زن باشند. 

هنرمند‌ترین مادرِ ورزشکارِ دنیــــــــــــــــــــا هستم!🥇 من به ماه تولد و رنگ پوست و چشم و قد و محل زندگی و... ام افتخار نمی‌کنم! من به داشته هایی که با تلاشِ خودم به دستشون آوردم افتخار می‌کنم رفیق! به آرامشم... به رفاقتم با اللّٰـہ‌جآن❤️... به حال خوشم... به دیدگاهم..و...  افتخار میکنم! ساده بگیری قشنگتر می‌گذره رفیق🌿(: