2733
2734
عنوان

درمان لکنت

| مشاهده متن کامل بحث + 255936 بازدید | 3342 پست

سلام دوستان پسرم سه ماهه درگیر لکنته سه سال و یه ماهشه خیلی داغونم توروخدا کیا بچه هاشونن خوب شدن وچکارا کردن.وقتی تایپکارومیخونم همش سم دارومیارن که مدام ضررشو میگن بیشتر بهم میریزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله عزیزم تهران هستن دکتر طاهریان  021 4402 3819

این شماره مال چند سال پیشه اگه پاسخ ندادن بگو بگردم شماره جدیدشونو پیدا کنم 

مطبشم داخل خیابان بهنام بود تا جایی که یادمه 

سلام دوستان پسرم سه ماهه درگیر لکنته سه سال و یه ماهشه خیلی داغونم توروخدا کیا بچه هاشونن خوب شدن وچ ...

خوب میشه نگران نباش 

پسر منم خوب شد 

الان دوسال میگذره از خوب شدنش به دوزبان تسلط داره داره زبان سوم رو یاد میگیره 

خداروشکر

2731
خوب میشه نگران نباش  پسر منم خوب شد  الان دوسال میگذره از خوب شدنش به دوزبان تسلط داره د ...

خداروشکر وخوش به سعادتت این حالتو خریدارم.دارم میمیرم براش.توروخدابگو گفتاردرمان بردی یا مشاور.؟

واینکه خوردن غذاهای سرد رو محدود کرده بدی.؟اصلا چیکاراکردی.ممنونم.پسرم خیلی حالش بده وحال منبدتر

خداروشکر وخوش به سعادتت این حالتو خریدارم.دارم میمیرم براش.توروخدابگو گفتاردرمان بردی یا مشاور.؟ وا ...

نه با مشاور مشورت کردم گفت چون دوسالشه نمیشه گفتار درمانی بری ممکنه همکاری نکنه من فقط خونه رو آروم کردم صبح تا شب براش وقت میذاشتم و کتاب میخوندم و پارک میبردمش و هومیوپاتی بردمش همین دوسه بار خوب شد و برگشت لکنتش‌بعد یهو از بین رفت احساس امنیت بهش بده وآرامش

2740

سلام دوستان 

من تازه با این تاپیک آشنا شدم

پسرم دو سال و هشت ماهه شده تقریبا چهار ماهه درگیر لکنت شده 

از شما دوستان راهنمایی میخوام که چجوری درمان بشه؟

با یه موسسه mind_e_center اشنا شدم و نوبت مشاوره گرفتم برای جلسه اول 

کسی از شما با این موسسه آشنایی داره ممنون میشم جواب بدین