2733
2739
عنوان

میخوام تجربمو از زایمان طبیعی بهتون بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 2807 بازدید | 40 پست
مامان خوب جان مورد 4 همون مثل بچه ها چهار دست و پا رفتنه ولی باسنتو عقب بده مورد 6 هم بله باید بچسبونی به دیوار
یه پسر دارم ،خدا هم بهم لطف رحمت خودش رو داد و یه پسر قندعسل دیگه هم نصیبم کرد❤ خدایا شکرت.برا سلامتی بچه هام صلواتی بفرستید لطفا
شیوا جون نه شرکت نکردم ولی تمام این ورزش ها رو از اینترنت سرچ میکردم و انجام میدادم
یه پسر دارم ،خدا هم بهم لطف رحمت خودش رو داد و یه پسر قندعسل دیگه هم نصیبم کرد❤ خدایا شکرت.برا سلامتی بچه هام صلواتی بفرستید لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سیبان جان خوش به حالت که طبیعی زایمان کردی به نظرم خانمهایی که طبیعی زایمان میکنن واقعا شجاع و نترس هستند منکه در خودم نمیبینم منم هفته 32 هستم و دوس دارم طبیعی زایمان کنم اگر خدا خاست ولی در حد مرگ میترسم
خدایا بخاطر داده ها و نداده هایت شکر❤️
2728
من نفهمیدم اخرش این زعفرون را باید خورد یا نه و اینکه از کی باید خورد ؟ اخه میگن رو ضربان قلب بچه تاثیر داره بچه ها نمیدونین واسه محکم شدن کیسه اب چی باید خورد ؟ من دوس دارم کیسه ابم را خودشون پاره کنن تا مجبور به زایمان نشم انشالاا
آفرین مامان دانیال ایولا داری واقعا که خوشا بحالتون که اینقدر نترس هستید شماها ادم بهتون حسادت میکنه عزیز میشه بگی چکارا کردی که تونستی طبیعی زایمان کنی ؟
2738
والا کار خاصی نکردم، ولی یادمه همش تو خیابون و دم مغازه‌ها بودم!!! یه بارم دور و بر بیمارستان الغدیر بودیم مامانم گفت بیا بریم یه معاینه ببینیم کی میاد، رفتیم گفت دهانه رحم دو سانت باز شده برو بستری شو!!! حالا خوبه آماده بودم!!!