2733
2734
عنوان

سه قلو باردارم بیاین کمکم کنید چی بخورم چی کار کنم...

| مشاهده متن کامل بحث + 7117 بازدید | 139 پست
شادی جون مبارکت باشه اول از همه حرف دکترت را گوش کن و تحت نظر یک دکتر خوب باش ، ریداکت کردن یا حذف کردن یک جنین عمل نیست از روی شکم و با سونوگرافی بود و خودش اصلا سخت نبود ولی من بدش خیلی استرس داشتم دکتر گفت ٦ درصد خطر برای جنینای دیگه داره که خدا رو شکر برای من خطری نداشت ولی نظر دکتر اینه که بارداری ٣ قلویی ریسکش خیلی بالاتر از اینه ، همین بارداری ٢قلویی هم جزو بارداری های پر ریسک هست و سخته در هر صورت باید خودت و دکترت تصمیم بگیری
گاهی گمان نمیکنی و میشود گاهی نمیشود که نمیشود. گاهی هزار دعا بی اجابت است گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود. گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست گاهی تمام شهر گدای تو میشود
سلام دوستان بهتون تبریک میگم امیدوارم دوران بارداری خوب و خوشی داشته باشینو با خوشحالی نی نی های نازتونو در بغل بگیرین من یه سوالی داشتم من دلم میخاد برای بارداری دومم برم یه دوقلوی پسر بکارم اخه دخمل ناز دارم حالا بنظرتون مطمین ترین روش چیه و کجا برم؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرجان جان ممنون عزیزم شما تو هفته چندم هستید؟من تو هفته 6 هستم و یکی از جنینام هنوز قلب نداشت دستیار دکتر بهم گفت احتمال داره از بین بره...من خیلی نگران سلامتی بچه هام می دونم که سه قلو خیلی ریسکش بالاست...شما دکترت کی هستش؟
2731
شادی جون منم اولین بار که رفتم سونو و فقط ساک حاملگی بود دکتر گفت یکیش خیلی ضعیفه و بعیده که قلب تشکیل بشه ولی دفعه بعد که رفتم ٣ تاشونم قلب داشتن ، من دکترم بیتک طرازی است ، ببین من میکرو کردم ولی اگه تو طبیعی باردار شده باشی شرایطت فرق میکنه
گاهی گمان نمیکنی و میشود گاهی نمیشود که نمیشود. گاهی هزار دعا بی اجابت است گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود. گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست گاهی تمام شهر گدای تو میشود