2737
2734
عنوان

اخه مگه مادر ادم نیست؟!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1565 بازدید | 55 پست
اتفاقا من اکثر خانمای شاغلی که می بینم هم خونه زن گیشون همیشه مرتب و منظمه هم بچه داری و تربیت بچه شون خوبه. البته منظورم این نیست که خانمای خانه دار که واقعا کارشون سخت تره اینطوری نیستن.منظورم اینه که بر خلاف تفکر عوام زنهای شاغل در خونه داری و بچه داری هم موفقن
بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
مرد وطیفشه زن رو تامین کنه............نداره علط کرده زن گرفته....بجه بیچاره و بیگناه بدونه خواسته خودش بدنیا میاد بعد باید بره توی مهد بزرگ بشه تا مادر بره سرکاره......بنظرم در حق بچه هم ظلم میشه
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره والا شوهر از ده تا بچه بدتره .... شوهرمم کمکم میکنه ولی باید بهش بگی ، نگی همینجوری لم میده رو مبل باید هلش بدی به سمت کار
نفس کشیدن سخته ... تو رو ندیدن سخته .... تو پیچ و تاب عاشقی .... به تو رسیدن سخته .... منو به غمام سپردی ، همه آرزومو بردی ، همه جا اسمتو بردم ، یبار اسممو نبردی ، واسه یه شب زمستون ، همه هیزومو سوزوندی ، واسه یه پنجره کور .... تویه خونمون نموندی
یه روزایی که بچه هات مهد هستن، مرخصی ساعتی بگیر و برو برای خودت بگرد. یا مثلا یه روز توی هفته رو مرخصی ساعتی بگیر و بچه ها رو هم بده شویت ببره مهد و خودت استراحت کن
بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
2728
مرسی بچه ها یکم سبک شدم من برم بخوابم دیگه شب خوش
نفس کشیدن سخته ... تو رو ندیدن سخته .... تو پیچ و تاب عاشقی .... به تو رسیدن سخته .... منو به غمام سپردی ، همه آرزومو بردی ، همه جا اسمتو بردم ، یبار اسممو نبردی ، واسه یه شب زمستون ، همه هیزومو سوزوندی ، واسه یه پنجره کور .... تویه خونمون نموندی
مادر جان ، از نظر من کار کردن صرفا برای تامین مالی خودم نیست . برای رسیدن به اون حس مثبت درونیم هست و این برای من از صدتا درآمد مهم تره
مردها فقط کار می کنن و قوی تر هم هستند اما زن ها هم کار هم خانه داری هم بچه داری و هم شوهر داری انصاف هست آیا خودمون رو بکشیم که بگیم می تونیم همه کاری انجام بدیم به کی می خوایم اثبات کنیم ؟
من خودم یه وقتایی که خسته باشم، پسرم رو با شویم می فرستم خانه مادرش . بعد خودم قشنگ ریلکس می کنم.
2740
مهلت ختم قرآن هدیه به امام حسین و پدر بزرگوارشون امام حسن تا 5 آبان ماه تمدید شد . دوستای خوبم ماه محرم را با هدیه قرآن به امام حسین آغاز کنین . http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=716982&postID=39088983
اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الْأَرْضِ ۗ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ ۖ وَلَا یَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ [٢:٢٥٥] لَا إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ ۖ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ ۚ فَمَن یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَیُؤْمِن بِاللَّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَةِ الْوُثْقَىٰ لَا انفِصَامَ لَهَا ۗ وَاللَّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ [٢:٢٥٦] اللَّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُوا یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ ۖ وَالَّذِینَ کَفَرُوا أَوْلِیَاؤُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَى الظُّلُمَاتِ ۗ أُولَٰئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ ۖ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ
با مامی دختر گلها موافقم. مادر خود منم شاغل بود. مادرهای خانه دار فرصت بیشتری برای رسیدگی به بچه هاشون دارند تا مادرهای شاغل. مادر شاغل هرچقدر هم تلاش کنه نمیتونه بعضی از خلاها رو جبران کنه. مثلا بچه وقتی میاد خونه دوست داره مادرش خونه باشه ولی نیست. تازه مادر خانه دار آرامش بیشتری داره و بیشتر میتونه به خودش برسه.