2733
2734
عنوان

کسانی که امپول پروزسترون در طی حاملگی زدن کمککککککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 113344 بازدید | 24 پست

سلام . خانوما میشه به من کمک کنید . من سه ماهه با قرص پروژسترون پریود میشم و اگه نخورم پریود نمیشم . بی بی چک استفاده کردم منفی بود . ولی میترسم حامله باشم . شما میدونید اگه پروژسترون خورد و پریود شد بارداری منتفیه یا نه ؟ چند ماهه استرس دارم حس میکنم شکمم بزرگ شده . من هنوز عروسی نکردم تو دوران نامزدیم همش توهم حاملگی دارم شوهرم کلافه شده از این حرفا 😔😔😔 خانوما تو رو خدا کمک کنید فکرم خیلی مشغوله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ار اول بارداری تا هفته 35 زدم عزیزم طوریم هم نشد.... نینی هم عالیه خدا روشکر

سلام نازیلا جان خوبی میگم خداروشکر که هر دوتون سلامتید،،منم مثل شما هستم از اول بارداری دارم آمپول میزنم ناالان ک ماه چهارم،،یکم نگرانم ک واسه نی نی اتفاق نیفته،،مبشه کمکم کنی ، ، ممنون 

2728

من باردارم به خاطر ترشح صورتی رنگی که داشتم دکتر ۱۰ تا آمپول نوشته روزی یکی. و قرص پروژسترون هم داده که هم میشه خورد هم واژینال استفاده کرد... موندم آمپولارو بزنم یا نه😢 من آخرین بار خیلی بچه بودم که آمپول زدم یکم مسخره اس ولی میترسم از آمپول😑😑

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست...؟
من باردارم به خاطر ترشح صورتی رنگی که داشتم دکتر ۱۰ تا آمپول نوشته روزی یکی. و قرص پروژسترون هم داده ...

یکم که نه خیلی حرفت مسخرست البته باید منو ببخشی وقتی امپول کمک میکنه به سلامتیت نزدنش واقعا سهلنگاری محضههههه باید تو اولین فرصت استفادشون کنی خیلی زود

یکم که نه خیلی حرفت مسخرست البته باید منو ببخشی وقتی امپول کمک میکنه به سلامتیت نزدنش واقعا سهلنگاری ...

مسخره خودتی با اون حرف زدنت ... آمپولارو هم نزدم و مشکلم با قرصا حل شد دکتر هم گف لازم نیس دیگ بزنی آمپولا رو ....یه ماه بعد تازه واسه من دکتر شدی بی تربیت😂

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست...؟
2738

سلام دوستان من ۲۱ روز از پریودیم  گذشته . یازده روز پیش بعد از تست بارداری که دادم منفی بود  دو تا آمپول پروژسترون زدم اما هنوز پریود نشدم . تست بارداری هم که میدم یا خرابه . یا منفی. احتمال داره بار دار باشم . و با این تست ها جواب نده . لطفا کمکم کنید ؟؟؟؟