2737
2734
عنوان

سوال در مورد گوشت چرخ کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 22 پست
گوشت هم بخری بدی بیرون برات چرخ کنن چرخ گوشت اون قصابی معلوم نیست تمیز باشه یانه باید یا با کسی که نزدیکته هماهنگ باشی و ببری اونجا چرخ کنی یا اگرم میخوای بخری لااقل از قصابیها نگیر از فروشگاه های معتبر بگیر از این بسته بندیها
به یاد داشته باش هر وقت دلتنگ شدی به آسمان نگاه کن ... کسی هست که عاشقانه تو را می نگرد و منتظر توست ...
من خودم دیدم با روزنامه طرف داشت چرخ گوشت رو تمییز میکرد
زندگی رسم خوشایندی است. زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ، پرشی دارد اندازه عشق. زندگی چیزی نیست ، که لب طاقچه عادت از یاد من و تو برود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همینجوری گوشت نمیخورم اینا هم شده بهانه برای من دیگه هیچی
زندگی رسم خوشایندی است. زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ، پرشی دارد اندازه عشق. زندگی چیزی نیست ، که لب طاقچه عادت از یاد من و تو برود
2728
مریمی همین کارو میکنم.پس جی کار میگنی؟
اصلا از بیرون گوشت چرخی آماده نخرین.من میگم اگر آدم میخواد گوشت مصرف کنه و پروتئین گوشت میخواد برسونه به بدنش باید هزینه کنه دیگه.وگرنه خودمونو که نمیخوایم گول بزنیم بگیم داریم گوشت میخوریم در صورتی که درصد بالایی از گوشتای بیرون که به صورت چرخی هم هستن دیگه گوشت نیست واقعا. عزیزم چرخ گوشت بگیرین اصلا چن نفری بگیرین چون ماهی یه بار نهایت استفاده میشه تو خونه دیگه
من چند بار تنبلی کردم و حوصله چرخ کردن نداشتم ، گوشت چرخ کرده بسته بندی از فروشگاه معتبر گرفتم! یکیشون که مزه کاغذ میداد و بیشتر رنگش به نارنجی میخورد! همش هم چربی بود. اون بسته دیگه که موقع پخت کلا آب میشد . همش دنبه و چربی . تازه من کم چرب خریده بود. جالب بود مارک گوشت هم مربوط به شرکت های معتبری بود .
من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم
2740