2737
2734
عنوان

کی جفتش پایین بوده و بعد بالا رفته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 65811 بازدید | 37 پست
آره دوهفته استراحت کردم کامل کامل بالا رفت مال من سرراهی کامل بود الانی نی نیمون 17ماهشه خدا رو شکر

عزیزم جفت منم سرراهی کامل هستش یعنی امکان داره بره بالا؟؟ هفته ۱۳-۱۴ سونو دادم گفتن پایینه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم جفت منم سرراهی کامل هستش یعنی امکان داره بره بالا؟؟ هفته ۱۳-۱۴ سونو دادم گفتن پایینه.

سلام من تو ۱۳ هفته دکترم گفت جفتت پایینه الان ۱۵ هفتم شما چیکار کردی بنظرت بزم سونو ببینم رفته بالا یا نه

...یک عدد آدم...
سلام من تو ۱۳ هفته دکترم گفت جفتت پایینه الان ۱۵ هفتم شما چیکار کردی بنظرت بزم سونو ببینم رفته بالا ...

۱۸ هفتگی که سونو دادم گفت رفته بالا!!!! یا سونوگرافی اول اشتباه شده یا معجزه شده!!! چون اگه جفت کاملا روی دهانه ی رحم باشه بالا نمیره.اگه پایین باشه میره بالا.

2731
برا من گفت تا دهانه رحم پایین اومده برا شما چی نوشته بود مگهد

نوشته بود کاملا روی دهانه ی رحم هستش

ولی مال شما رو ننوشته روی دهانه ی رحم.نوشته پایین هستش پس نگران نباش میره بالا.خودت هم استراحت کن مراقب باش.

نوشته بود کاملا روی دهانه ی رحم هستش ولی مال شما رو ننوشته روی دهانه ی رحم.نوشته پایین هستش پس نگرا ...

مرسی قشنگم از نگرانی درم اوردی راستی دمتر بهم شیاف پروژسترون داد تا کی باید مصرف کنم 

...یک عدد آدم...
مرسی قشنگم از نگرانی درم اوردی راستی دمتر بهم شیاف پروژسترون داد تا کی باید مصرف کنم 

من تا پایان سه ماهگی مصرف کردم و دکتر گفت کافیه.فقط مواقعی که درد یا لکه بینی داری مصرف کن.برای شما رو نمیدونم باید ببینی دکترت چی میگه.

خواهش میکنم عزیزم انشاالله که نی نیت رو سالم و سلامت بغلت بگیری.

2740