2733
2734
چرا عزیزم سزارین خوب وبد داریم .چون جراح خوب وبد داریم.سزارین یه جور جراحیه .که اگه خوب انجام نشه دوره نقاهتش طولانی میشه.خودتم میگی 7_8 بار سوزن رو وارد کرده خوب اگه دفعه اول بیحس میشد مرض نداشته که 7_8 بار وارد کنه! و اینکه شما نمیترسی یه مبحث دیگست که بستگی به روحیه افراد داره.البته شما آدم شجاعی هستی ولی کم اطلاع
خدایا هزار مرتبه شکر که هفته به هفته بارداری گذشت و تونستم جوجه هامو بغل کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مهلت ختم قرآن هدیه به امام حسین و پدر بزرگوارشون امام حسن تا 5 آبان ماه تمدید شد . دوستای خوبم ماه محرم را با هدیه قرآن به امام حسین آغاز کنین . http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=716982&postID=39088983
اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الْأَرْضِ ۗ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ ۖ وَلَا یَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ [٢:٢٥٥] لَا إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ ۖ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ ۚ فَمَن یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَیُؤْمِن بِاللَّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَةِ الْوُثْقَىٰ لَا انفِصَامَ لَهَا ۗ وَاللَّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ [٢:٢٥٦] اللَّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُوا یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ ۖ وَالَّذِینَ کَفَرُوا أَوْلِیَاؤُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَى الظُّلُمَاتِ ۗ أُولَٰئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ ۖ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ
چرا عزیزم سزارین خوب وبد داریم .چون جراح خوب وبد داریم.سزارین یه جور جراحیه که اگه خوب انجام نشه دوره نقاهتش طولانی میشه.
گل پسرمن ۸ سالشه خداجونم ازالان دعا میکنم یک عروس خوب و نجیب و پاکدامن نصیبم کنی امین😉😉😉
2740
اصلا شک نکن که بی حسی بهتره چون لحظه به دنیا اومدن بچت میشه بهترین خاطره عمرت اگه بی هوش باشی هیچی نمی فهمی بزار اون لحظه رو حس کنی و صدای گریه بچه ات رو بشنوی عمل سزارین خیلی کوتاهه و مطمین باش ترس نداره چون هیچ دردی حس نمی کنی ... الان دکترای بی حسی هم واردن و این کار رو به خوبی انجام می دن من وقتی صدای گریه بچمو شنیدم انگار روی ابرا راه می رفتم اینقدر لذت بخش بود برام
خدایا کمک کن همیشه شاکرت باشم ... تا حالم همیشه خوب باشه