2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچم دو هفتست همش گریه میکنه،شیر نمیخوره تا سینه رو میزارم دهنش گریه میکنه و سرشو برمیگردونه،نمیخوره ...

عزیزم الان بچت بهتر شده؟

دختر منم دقیقا همین کارو میکنه منم کلافه شدم

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2728

سلام ببخشید دخترم مشکل الرژی غذایی دارع و نمیتونم سر در بیارم به چه غذا هایی الرژی داره میخوام پیش یه دختر خوب ببرم که براش ازمایش،بنویسه متاسفانه پیش چراغی و نقبایی بردم زیاد نتیجش جالی نبود دکترا خوبین ولی به من در این زمینه کمکمی نکردن میخواستم بدونم کسی چنین مشکلی داشته و پیش چه دکاری برده ممنون میشم راهنماییم کنین

دخترم ۱سالو دوماه داره

با سلام  تجربه تلخی که تو بیمارستان ارتش بیش دکتر اسماعیل عرب داشتم می خواستم براتون بزارم چون ...

دکتر عرب توی بیمارستان پارس هم از این کارها کرده بود که متوجه شدن و انداختنش بیرون. تا میدید یکی بیمه ی درست و حسابی داره شروع به اینجور کارها میکرد. من موندم دلش به حال نوزاد یک روزه نمیسوخت؟ چه جور موجوداتی هستن بعضی ها!

سلام..منم دنبال یه دکتر خوب و خوش اخلاقم...پسرمو پیش دکتر تبریزی میبرم سر بچه ۸ماهه ام داد کشید...اخ ...

پیش دکتر کشاورز نبر. خیلی مهربونه و وقت میذاره، ولی کاربلد نیست. ایشون برای فرزندم آزمایش کلپروتکتین نوشت، در حالیکه به تجویز خودش فرزندم قرص امپرازول مصرف می کرد که باعث بی اعتبار شدن نتیجه ی آزمایش میشه و ایشون هیچ اطلاعی در این مورد نداشت. ضمناً از ایشون در مورد باکلوفن پرسیدم گفت باعث سفت شدن دریچه ی معده میشه، در حالیکه باکلوفن کلا عضلات رو شل میکنه. میتونید خودتون هم این دو مورد رو تو اینترنت سرچ کنید

2740

دخترمو بردم دکتر عرب.پسرم و همسرم هم باهام اومدن تو اتاق دکتر. به پسرم گفت آلرژی داره همسرمو هم دید و برای هر دوشون کلی دارو و آزمایش نوشت و در آخر منشی سه تا ویزیت از من گرفت.در صورتی که من فقط دخترمو برده بودم ببینه.کاری به سوادش ندارم و ممکنه تشخیصاش درستم باشه ولی اینجوری دوشیدن مردم خیلی زشته بدون اینکه ازشون سوال بشه.من اونروز دارو و ویزیتا برام ۵۰۰ تومن افتاد.دیگه هیچوقت گذرم اونور نخواهد خورد.

حانم ها تو رو خدا هیچوقت بچتون رو پیش دکتر عرب نبرید من رو بیخود ترسوند و گفت همین الان باید ببرید و بستریش کنید ،دخترم هفت ساله من رو  به مدت یک هفته هر روز سوراخ سوراخ میکردن بلد نبودن رگ گیری کنن روزی چند بار پشت سر هم که دیگه من با دیدن عذاب بچم مرگم رو از خدا میخواستم در اخر هم برگشت گفت چیزیش نیست فقط یکم خون میکروسکوپی دفع میکنه که ارثه و طبیعی ،خدا میدونه که تا دنیا دنیاست ازش نمیگذرم