2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم واژنم بد تیر مبکشه.همینجور تخمدونام. ترشحات منم بعضی وقتا زرده.آزمایش اوایل بارداری رو دادی؟
اگر میدانستم به تو منجر خواهد شد....هزاربار میزیستم.... تمام آن عمر پریشان را....
تویه دوران بارداری بدن زن خیلی حساس میشه و عفونت خیلی خیلی شایع هست و دلیلی برای نگرانی نداره ، بری دکتر بهت یه پماد میده سریع خوب میشی .
بارالهی ! آن باشد که عشق تو به تنهایی ما را کفایت کند ! O:-) هر اندیشه منفی نسبت به دیگری، بازگرداننده ی چند اندیشه ی منفی به صاحب خود است. مهم نیست چند نفر اندیشه ی منفی نسبت به یکی دارند؛ اگر آن شخص شاد باشد، آن اندیشه ها هرگز به نزدیک وی هم نمی رسند، زیرا فر کانس شان متفاوت است. در عوض، همین اندیشه های منفی در شماری چند برابر به صاحبان آن ها باز می گردد. هیچ کس نمی تواند اندیشه ی منفی خود را وارد زندگی ما کند، مگر آن که اجازه بدهیم فر کانس مان، خود را تا سطح فر کانس منفی پایین بکشد.
2731

سلام من هفته 8 بارداری هستم هفته 6 رفتم سونو گفت قلب تشکیل نشده باید سقط کنی اما من صبر کردم شدیدا استرس دارم احساس میکنم علائم بارداری هم ندارم البته از اول هم نداشتم ازمایش فیبرینوژن هم برام نوشت دکتر اما نمیدونم برای چی هست؟!!!