2737
2739
عنوان

کسانی که در مورد جدول چینی تعیین جنسیت و رژیم اطلاعات می خوان بیان تو

| مشاهده متن کامل بحث + 93752 بازدید | 206 پست
عزیزم من  بلد نیستم میشه واسه منو محاسبه کنی  من به میلادی متولد ۲۴ نوامبر ۱۹۸۹  هستم ...

برای شما از 23 فروردین تا 20 اردیبهشت میزنه دختر 

از 21 اردیبهشت تا 19 خرداد میزنه پسر 

5 اردیبهشت 1401، 23رمضان بی بی چکم هاله کمرنگ انداخت. خدایا شکرت بابت عیدی قشنگت.      8 اردیبهشت 1401جواب آزمایشم مثبت شد با بتای 123.  ولی متأسفانه سقط شد 😔.            40 روز بعدش دوباره فهمیدم باردارم. 14 تیر صدای قلبشو شنیدم 😍😍خدایا مواظب تو راهیم باش ♥️ 
برای شما از 23 فروردین تا 20 اردیبهشت میزنه دختر  از 21 اردیبهشت تا 19 خرداد میزنه پسر

سلام عزیزم. مرسی  میگم الان طبق تاریخ قمری چینی من چند  سالمه؟ که خودم دیگه تقویمو نگا کنم چون مشخص نیس کی اقرتم کنم برا بارداری.نمیخوام هر بار مزاحمتون شم . البته اگه بگین از کدوم تقویم استفاده  میکنین یا عکسشو بفرستین ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم. مرسی  میگم الان طبق تاریخ قمری چینی من چند  سالمه؟ که خودم دیگه تقویمو نگا کنم ...

سلام عزیزم 

خواهش میکنم 

باشه الان براتون توضیح میدم

5 اردیبهشت 1401، 23رمضان بی بی چکم هاله کمرنگ انداخت. خدایا شکرت بابت عیدی قشنگت.      8 اردیبهشت 1401جواب آزمایشم مثبت شد با بتای 123.  ولی متأسفانه سقط شد 😔.            40 روز بعدش دوباره فهمیدم باردارم. 14 تیر صدای قلبشو شنیدم 😍😍خدایا مواظب تو راهیم باش ♥️ 

https://www.chinesefortunecalendar.com/PredictSex.htm

اول تاریخ تولد و تاریخ لقاح رو به میلادی تبدیل کنید بعد وارد سایت بالا بشید 

ردیف بالا تاریخ تولد مادر و ردیف پایین تاریخ لقاح رو به میلادی وارد کنید 

تایم زون هم 3/5_ وارد کنید (منفی 3/5)

2728

بعد هم بزنید رو دکمه Submit 

اگه نوشته بود girl یعتی دختر 

اگه نوشته بود boy یعنی پسر 

وقتی جنسیت رو میگه سن چینی رو هم نوشته 

نیازی نیست خودتون سن چینییتون رو حساب کنید 

https://www.chinesefortunecalendar.com/PredictSex.htm اول تاریخ تولد و تاریخ لقاح رو به میلادی تبدی ...

مرسی عزیزم . قبلا هم‌این سایتو دیده بودم ولی تایم زون رو نمیدونم چجوری منفی سه و نیم بکنم 😬🤭🙈

مرسی عزیزم . قبلا هم‌این سایتو دیده بودم ولی تایم زون رو نمیدونم چجوری منفی سه و نیم بکنم 😬🤭🙈

خواهش میکنم 

خب بزن رو همون گزینه ای که نوشته تایم زون عددها میاد منفی 3ونیم رو انتخاب کن

2740
سلام نفس جون هستی عزیزم ،میتونی تاریخ تولد منو برای ماه هایی که جنسیت پسر لطف کنی حساب کنی 

سلام عزیزم 

بله تاریخ تولدتونو بگید 

کس اینجا نیست!؟

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴