2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشون خیلی دکتر با اخلاق و مسئولیت پذیری هستن، خیلی هم به فکر مریضشون هستن، من دو تا زایمان طبیعی پی ...

منم زيرنظر ايشون هستم...

كدوم بيمارستان زايمان كرديد ؟؟؟؟؟

دستمزد جداگونه گرفت ازتون ؟

...I faith to myself
سلام دوستان. من میخواستم برای مشکلات زنانگی و اقدام به بارداری پیش ایشون برم. کسی هست که اطلاعات کلی ...

سلام من زير نظرشون هستم ،چند ساله ....

فوق العاده دوستش دارم اينقدر ك خوش اخلاق و مهربونه...

فقط واسه زايمان پيشش تجربه اي ندارم 

من ميخوام پيشش سز بشم

...I faith to myself
2728

سلام

من زایمان اولم رو پیش ایشون بودم

خانم موجه و ساده ای هستن

خوش برخوردن و موقع ورود و خروج با بیماران دست می دن که خیلی به نظرم کارشون محترمانه ست

معمولا مطب شلوغی دارن و دو سه نفر با هم تو اتاقشون راه می دن ولی اتاق معاینه ی جدا دارن

ظاهراً اگه کسی تواناییش رو داشته باشه به طبیعی تشویق می کنند ولی در عمل زیاد انرژیشون رو واسه طبیعی نمی ذارن

به تک فرزندی اعتقاد ندارن و به بچه ی دوم تشویق می کنن ولی موافق بچه ی زیاد هم نیستن

و روحیه نمی دن

به نظرم عمل سزارین رو خوب انجام می دن ، چون بخیه های من مشکلی پیدا نکرد و فقط کمی مشکل روده ای پیدا کردم که بعید می دونم از نحوه ی عمل ایشون باشه

هوای آدمو توی اتاق عمل دارن و کلا آدم با حیا و رعایت کنی هستن که از آن نظر به آدم آرامش می دن

موقع تولد بچه هم اذان می گن

...

...

خوبی هاشون خیلی زیاده ولی من دوتا مشکل با ایشون داشتم که دکترم رو عوض کردم:

یکی شلوغی و معطلی زیاد توی مطبشون بود که اصلا خودشون و منشیشون زیر بار اصلاح سیستم نوبت دهی و جلوگیری از اتلاف وقت خانوما نمی رن و انگار شلوغی مطب رو طبیعی می دونن و دوست دارن و این یه کم به آدم استرس میده که زیاد سوال نپرسه . 

یکی دیگه اینکه اصلا کمک نکردن که توی بارداری واسه زایمان طبیعی آماده بشم و حتی خودم از ایشون در مورد کلاسهای زایمان طبیعی پرسیدم .

برای ماه های آخر هم کلی توصیه تغذیه و دارویی هست که زایمان راحت تر بشه ولی ایشون هیچکدوم رو به من نگفتن و تازه کلی هم روحیه م رو واسه طبیعی خراب کردن ، طوری که از مطبشون تا خونه گریه می کردم. 

شاید یه مقدار زیادی از اینا برمی گرده به سر شلوغیشون.

واسه زایمانم هم روز تعطیل بود و با وجود اینکه من تمایل به طبیعی داشتم و ظاهراً خودشون هم پذیرفته بودن و گفتن وقت می ذارن، ولی آمپول فشار زدن و وقتی ضربان بچه نامنظم شد ، اورژانسی بردن سزارین.(اگه آمپول فشار نمی زدن شاید کارم به سزارین نمی کشید)

و از حرفاشون فهمیدم روز تعطیلشون رو نجات دادن و خیلی ناراحت شدم.

الان که ماه آخر بارداری هستم و پیش دکتر دیگه ای میرم ، این دوتا مسأله ای که گفتم با برخوردهای درست دکتر جدیدم ، بیشتر برام پررنگ شده .

اگه دوتا مسأله ای که گفتم براتون مهم نیست به نظرم دکتر نایب هاشمی برای زایمان، دکتر خوب و موجهی هستن.

... خوبی هاشون خیلی زیاده ولی من دوتا مشکل با ایشون داشتم که دکترم رو عوض کردم: یکی شلوغی و معطلی ...

سلام دوست عزیز

امکانش هست اسم دکتر جدیدتون رو هم بزارید

من با دکترها خیلی مشکل دارم تا حالا چهار تا دکتر عوض کردم 

از برخورد خانم دکتر خوشم اومد اما برای طبیعی می ترسم

سلام دوست عزیز امکانش هست اسم دکتر جدیدتون رو هم بزارید من با دکترها خیلی مشکل دارم تا حالا چهار ت ...

دکتر خوب توی تهران خیلی زیاده

مثل دکتر ترکستانی، موید محسنی، روغنی زاد، طلاچیان ، محمدی  و ...

طبق شرایط الآنم دکتر جدیدم خانم مرضیه شریفی هستن

آدرسشون توی مرزدارانه ولی بقیه الله هم می‌شینن.

شماره تلفن ها : 44271620، 44242077

آدرس مطب :اشرفی اصفهانی، بعد از تقاطع جلال آل احمد (لاین کندرو مرزداران)، کوچه محمدی، ساختمان ارغوان 1، طبقه3، واحد2.

ساعات حضور : شنبه ها: از ساعت 3 تا5. دوشنبه ها و چهارشنبه ها: از ساعت 4 تا 8 غروب.

ویژگی اصلی این دکتر اعتقاد زیادشون به زایمان طبیعی و انجام زایمان طبیعی بعد از سزارین هست(که هر دکتری قبول نمی کنه)

البته مطبشون شلوغ هست(نه به اندازه دکتر نایب هاشمی) ولی نوبت دهی ها طوریه که در حالت عادی کمتر از یک ساعت معطلی داره، مگر اینکه مورد زایمان طبیعی براشون پیش بیاد و بسیار هم با حوصله جواب می دن.

یه چیز دیگه که در حاشیه هست ، منشی خونگرمی دارن و کلا آدم تو مطبشون  احساس راحتی می کنه

خودشونم که القای آرامش زیادی دارن و اصلا به آدم استرس نمی دن و خیلی خوب وقت می ذارن

2740
 دو نفری و یه نفری همسر راه نمیدن مطبشون چهارراه خاقانی هست ولی من اوایل بارداریم به علت اعت ...

من سال ۹۲ پیش ایشون میرفتم باردار بودم و لکه بینی هم داشتم ولی همچین چیزی به من نگفتن،حالا دومیم هم باردارم دارم میرم پیش ایشون،خیلی دکتر خوبین

منم از روز اول كه متوجه شدم باردارم تحت نظر دكتر نايب هاشمي بودم

تاكيدش روي طبيعي هست

حتي راهنماييمون كرد بريم كلاسهاي امادگي زايمان

من١٣ ساعت درد كشيدم

ولي بخاطر اينكه پسرم نميخواست طبيعي بدنيا بياد اورژانسي سزارين شدم

از دكتر فووووق العاده راضي ام

براي بچه بعدي هم اگر بخوام حتما پيش ايشون ميرم

من بيمارستان پاساركاد بودم

از بيمارستانم هم خيلي راضي بودم

تو ٣٢ هفته ٤ شب بخاطر لكه بيني بستري شدم

و زايمانمدهم اونجا بود

واقعا همه چيه بيمارستان پاسارگاد عالي بود به نظرم

مهمتر از همه پرسنل و تك تك افرادي كه اونجا هستند

و خلوت بودنش

در هرحال واقعا ازشون راضي بودم

البته با منشي هاي عتيقه اي كه دكتر داره كلا كارشو زير سوال برده

حاضر نيستم دوباره به مطبش زنگ بزنم

مخصوصا منشيه جديدش كه از ادب هم تعطيله

انشالا هرزمان كه منشيه خوب استخدام كرد 

و شلوغيه مطب و نوبت دهيش درست شد باز ميرم پيشش

هم براي چكاپ هم انشالا زايمان مجدد

سلام عزیزم من مریض ایشونم. اما این ماه پیش یه دکتر دیگه وقت گرفتم؟ چی میخوای بدونی .بگو من کامل جواب ...

سلام من میخواستم پبش ایشون زایمان کنم میخواستم ببینم پول زیر میزی یا همون پول تیغ میگیرن یا نه ؟

... خوبی هاشون خیلی زیاده ولی من دوتا مشکل با ایشون داشتم که دکترم رو عوض کردم: یکی شلوغی و معطلی ...

من تا ماه هشت پیش ایشون میرفتم ولی هر کاری کردم زیر بار سزارین من نرفت دقیقا برعکس شما. من خودم میخواستم سزارین بشم ایشون گفتن سزارین غیر قانونی هست و برا مطلب بد میشه 

منم مجبور شدم دکترم رو عوض کنم

من مریض دکتر نایب هاشمی هستم. قراره سزارین بشم. میخواستم ببینم بعد از عمل وقتی بی حس بودید رحمتون رو فشار دادن یا وقتی بی حس نبودید؟ خیلی درد داشت؟

2706